Kilka słów o zakładzie

Zakład Pogrzebowy Lilia to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej, działająca na terenie powiatu szamotulskiego oraz międzychodzkiego. Specjalizująca się w sprawnej, kompletnej organizacji pochówku, bazująca na doskonałej znajomości potrzeb lokalnych klientów oraz wielkopolskiego rynku.

Zakres usług Firmy Lilia

Zakład zajmuje się kompleksową organizacją pochówku Państwa bliskich w zgodzie z obowiązującymi standardami oraz indywidualnymi wymaganiami. Wizytówką firmy jest troska o zrozumienie preferencji każdej rodziny, co do przebiegu uroczystości pogrzebu oraz zorganizowanie owego pożegnania w sposób godny, pełen czci i szacunku. Wykwalifikowani pracownicy Zakładu Pogrzebowego Lilia potrafią doradzić zarówno w zakresie wyboru trumny czy wiązanki, jak i sprawnie przeprowadzić Państwa przez skomplikowane meandry formalności urzędowych związanych ze śmiercią członka rodziny. Przedsiębiorstwo posiada bogate zaplecze logistyczne, co pozwala na bezproblemowy i komfortowy transport zmarłych na terenie całego kraju. Z kolei wychodząc naprzeciw osobom, które z różnorakich przyczyn, nie mogą same zająć się nagrobkami swoich bliskich, kadra firmy może przejąć opiekę nad ich grobami, aby były one czyste, zadbane otoczone troską i modlitwą.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia swoją główną siedzibę ma w Pniewach przy ul. Mickiewicza 8. Na miejscu można zapoznać się z ofertą trumien, urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Chcąc być blisko swych klientów, firma posiada także inne oddziały zlokalizowane w Kwilczu, w miejscowości Międzychód oraz przy cmentarzu parafialnym w Ostrorogu.

 

zp lilia szamotuły karawan