Opis działalności Zakładu Pogrzebowego Lilia

Dom Pogrzebowy Lilia zajmuje się każdym z etapów związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Zajmuje się godną obsługą i kompleksowym przygotowaniem pochówku. Pracownicy, kierując się empatią i wieloletnim doświadczeniem dbają o to, aby ten ostatni czas pożegnania z osobą zmarłą wypełniony był wsparciem i zrozumieniem. Profesjonalizm i sumienne podejście do pełnionych obowiązków sprawia, że usługi świadczone są na najwyższym poziomie, a firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród lokalnej społeczności.

Oferta i usługi świadczone przez Firmę Pogrzebową Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia świadczy usługi z zakresu organizacji pochówków tradycyjnych, jak i kremacji. Transport osób zmarłych z każdego wskazanego miejsca odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Również całodobowo pracownicy służą pomocą i wsparciem, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Na życzenie klienta zajmą się wszystkimi dokumentami wymaganymi podczas organizacji ceremonii pogrzebowej. Dopełnią za Państwa wszystkich formalności zarówno urzędowych, kościelnych, jak i tych, których należy dopełnić na cmentarzu. Kolejnym etapem organizacji ostatniego pożegnania jest przygotowanie osoby zmarłej do pochówku oraz dobranie wszystkich niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. Firma, chcąc świadczyć w pełni kompleksowe usługi pogrzebowe, posiada szerokie zaplecze techniczne oraz szeroki wybór asortymentu składającego się z trumien, urn, nekrologów i innych elementów. Chcąc w jeszcze większym stopniu ułatwić Rodzinie przygotowanie pochówku, firma oferuje bezgotówkowe rozliczanie pogrzebów.

Miejsce, w którym można ustalić szczegóły pochówku z Firmą Pogrzebową Lilia

Zakład świadczy usługi nie tylko na terenie powiatu szamotulskiego, ale również w sąsiednich powiatach. Główne biuro firmy mieści się przy ul. Mickiewicza 8 w Pniewach. Kolejne trzy filie znajdują się w Kwilczu przy ul. Powstańców Wlkp. 15, w Ostrorogu przy ul. Poznańskiej na terenie Cmentarza Parafialnego, natomiast trzecia w miejscowości Międzychód, ul. 17 Stycznia 38.

zp lilia przygotowanie grobu do pochówku