Działalność Zakładu Pogrzebowego Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia od wielu lat zajmuje się całościową organizacją usług pochówku, posiada niezbędne doświadczenie w tej materii oraz wiedzę, która zaspokoi potrzeby każdego klienta. Szefostwo firmy kładzie nacisk na zrozumienie, zaspokojenie interesów osób zmarłych i ich rodzin oraz fachową obsługę, od momentu zgonu do momentu ceremonii pogrzebowej, a nawet późniejszej opieki nad grobami.

Świadczone usługi przez Dom Pogrzebowy Lilia

Firma Pogrzebowa Lilia świadczy pełen zakres usług funeralnych, związanych z pochówkiem osoby zmarłej, od momentu zabrania ciała z domu rodzinnego bądź instytucji publicznej, po ceremonię pogrzebową na cmentarzu. Profesjonalna i doświadczona kadra zakładu zajmie się wszelkimi formalnościami, począwszy od nekrologów, formalności biurokratycznych, po wybór trumny lub urny aż po samą oprawę ceremonii pogrzebu na miejscu przeznaczenia. Zawsze pomocni, dyskretni z zaangażowaniem wysłuchają prośby rodziny i dostosują się do niej w najbardziej możliwy i satysfakcjonujący sposób. Transport osób zmarłych do chłodni oraz wsparcie telefoniczne jest możliwe przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Zakład zajmuje się również sprzedażą niezbędnych podczas organizacji pochówku akcesoriów: trumien, urn, odzieży dla zmarłych oraz nekrologów. Swoją obsługą obejmuje wszystkie cmentarze.

Biura Zakładu Pogrzebowego Lilia

Zakład posiada cztery biura, w których można dopełnić wszystkich formalności czy dokonać zakupu niezbędnych akcesoriów. Główna siedziba firmy mieści się przy ul. Mickiewicza 8 w Pniewach, swoje filie ma również w miejscowościach: Kwilcz przy ul. Powstańców Wlkp. 15, Ostroróg na terenie Cmentarza Parafialnego przy ul. Poznańskiej oraz w miejscowości Międzychód, ul. 17 Stycznia 38.

zp lilia karawan na cmenatrzu