Historia Domu Pogrzebowego Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia powstał wiele lat temu, celem świadczenia usług pogrzebu na terenie województwa wielkopolskiego. To firma z bogatym wachlarzem usług funeralnych oraz niezbędnym doświadczeniem w organizacji godnego pochówku, potwierdzonym licznymi opiniami zadowolonych klientów.

Oferta firmy Lilia

Zakład zajmuje się organizacją usługi pochówku oraz procedur towarzyszących, w sposób fachowy i kompleksowy. Sprawnie realizuje zarówno ceremonie w obrządku katolickim, jak i świeckim. Służy pomocą w kwestiach związanych z transportem osób zmarłych na terenie całego kraju oraz w ustaleniu i zabezpieczeniu procedur na miejscu przeznaczenia. Wyspecjalizowana kadra firmy dokłada wszelkich starań, aby zrozumieć i zaspokoić preferencje rodzin organizujących pochówek bliskiej osoby. Firma zapewnia zarówno wiedzę, jak i pomoc w realizacji formalności urzędowych, służąc pomocą i wsparciem emocjonalnym. Zakład Pogrzebowy Lilia posiada w swojej ofercie szeroki asortyment trumien oraz urn, które zobaczyć można w każdej filii przedsiębiorstwa. W razie potrzeby istnieje także możliwość kredytowania kosztu pogrzebu, do wysokości zasiłku. Wszelkimi formalnościami z tym związanymi zajmują się pracownicy firmy, tak aby Państwo w tym szczególnym czasie, mogli poczuć się bezpiecznie, spokojnie oraz godnie pochować bliską osobę.

Miejsce działania Zakładu Pogrzebowego Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia działa na terenie powiatu szamotulskiego, nowotomyskiego oraz międzychodzkiego, w województwie wielkopolskim. Główne biuro zakładu zlokalizowane jest w mieście Pniewy, przy ul. Mickiewicza 8. Kolejne filie znajdują się przy ulicy Powstańców Wlkp. 15 w Kwilczu, ul. 17 Stycznia 38 w miejscowości Międzychód oraz na terenie parafialnego cmentarza w Ostrorogu.

 

zp lilia tablica informacyjna