Historia Zakładu Pogrzebowego Lilia

Firma Pogrzebowa Lilia w miejscowości Pniewy zajmuje się organizacją godnych pochówków. Pracownicy dbają o to, aby w tych trudnych chwilach Rodzina została w pełni odciążona z konieczności zajmowania się wszystkimi sprawami organizacyjnymi. Sama nazwa Lilia nie jest przypadkowa, symbolizuje miłość, szczerość, jest znakiem opatrzności lub zmartwychwstania.

Oferta Firmy Pogrzebowej Lilia

Kompleksowa organizacja tradycyjnych ceremonii pogrzebowych oraz kremacji to jedna z podstawowych usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy LILIA. Pracownicy dbają o to, aby każdy pochówek odbył się w atmosferze zrozumienia i życzliwości, priorytetem jest zadowolenie Rodziny osoby zmarłej. Transport osób zmarłych do chłodni odbywa się przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia. Dodatkowo każda ceremonia jest dopasowana do możliwości finansowych klienta, możliwe jest bezgotówkowe rozliczanie pogrzebów. Zakład posiada także szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, które znacznie przyśpieszają organizację pochówku. W sprzedaży są m.in. trumny, urny, odzież dla osoby zmarłej czy nekrologi. Poza organizacją samego pochówku pracownicy zapewniają także opiekę nad grobem.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Lilia

Główne biuro firmy, w którym można dopełnić wszelkich formalności, znajduje się przy ul. Mickiewicza 8 w miejscowości Pniewy.
Dodatkowo zakład posiada trzy filie:
KWILCZ – ul. Powstańców Wlkp. 15,
OSTRORÓG – ul. Poznańska (przy Cmentarzu Parafialnym),
MIĘDZYCHÓD – ul. 17 Stycznia 38.
Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

zp lilia szamotuły przygotowane miejsce pochówku