Idea Firmy Pogrzebowej Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia realizuje powierzoną im organizację pochówków tak, aby ostatnie pożegnanie zawsze przebiegało w sposób godny i z należytym szacunkiem. Właściciele, jak i pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, jak jest to ważny moment w życiu każdego człowieka. Dlatego dbają o każdy szczegół, starają się zawsze w pełni i co do najmniejszego detalu spełnić oczekiwania Rodziny. W ten sposób firma świadczy usługi najwyższej jakości.

Usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Lilia

Profesjonalne przygotowanie każdej ceremonii pogrzebowej czy to tradycyjnej, czy kremacji to dla Zakładu Pogrzebowego Lilia priorytet. Niezależnie od sytuacji, pracownicy starają się w pełni zrozumieć oczekiwania Rodziny, która zwraca się z prośbą o pomoc. Rozmowa przeprowadzona z zaangażowaniem, bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że wszystko zostaje dopracowane tak, aby spełnić oczekiwania Rodziny osoby zmarłej. Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, niezależnie od dnia. Pracownicy zajmą się każdy etapem przygotowania ostatniego pożegnania. Przygotują osobę zmarłą, zajmą się skompletowaniem całej wymaganej dokumentacji. Dopełnią wszelkich formalności w każdym miejscu, czy to urząd, kościół czy cmentarz.
Zakład posiada zarówno bogate zaplecze techniczne umożliwiające wykonanie usługi w pełni kompleksowo, jak i szeroki wybór asortymentu akcesoriów pogrzebowych.

Główna siedziba oraz filie Domu Pogrzebowego Lilia

Zakład świadczy usługi na terenie powiatu szamotulskiego, międzychodzkiego oraz okolic. W celu ułatwienia Rodzinom kontaktu z pracownikami, zważając na szeroki obszar działalności, zakład posiada aż cztery biura. Siedziba główna mieście się przy ul. Mickiewicza 8 w Pniewach, natomiast filie to kolejno:
Międzychód, ul. 17 Stycznia 38.
Ostroróg – ul. Poznańska (Cmentarz Parafialny),
Kwilcz – ul. Powstańców Wlkp. 15.

 

zp lilia szamotuły cmenatrz przygotowanie miejsca pochówku