Firma Pogrzebowa Lilia Pniewy

Zakład Pogrzebowy LILIA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma przez wiele lat dbała o swój wizerunek, nieustannie z takim samym zaangażowaniem przygotowywała się do każdej ceremonii. Takie działanie, szacunek zarówno do ludzi, jak i do pracy sprawił, że obecnie zakład pogrzebowy cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Pracownicy zawsze starają się spełnić wszelkie oczekiwania klientów, zrozumieć każdą trudną sytuację. Dbają też o to, aby ustalić wszystkie szczegóły podczas jednej wizyty w biurze firmy.

Zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Lilia

Zakład Pogrzebowy LILIA służy całodobową pomocą niezależnie od dnia. Transport osób zmarłych z domów, domów opieki społecznej czy innych miejsc do chłodni, odbywa się przez całą dobę. Firma posiada specjalistyczne karawany, które spełniają wszystkie wymogi. Pracownicy zajmą się zarówno dopilnowaniem całej niezbędnej dokumentacji, jak i przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku.
W ofercie znajduje się druk oraz rozmieszczenie nekrologów informujących o dacie pochówku, oprawa muzyczna czy opieka nad grobem. Dodatkowym udogodnieniem jest forma bezgotówkowego rozliczania pogrzebów, która gwarantuje Rodzinie spokojny przebieg ceremonii bez konieczności martwienia się o koszty pochówku.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Lilia

Wszystkich formalności możecie Państwo dopełnić w aż czterech biurach firmy, które zlokalizowane są w różnych miejscach i różnych,
sąsiadujących ze sobą powiatach:
Pniewy – ul. Mickiewicza 8,
Kwilcz – ul. Powstańców Wlkp. 15
Międzychód, ul. 17 Stycznia 38,
Ostroróg – ul. Poznańska (biuro mieści się na terenie Cmentarza Parafialnego).

 

zp lilia karawan mercedes