Motto Zakładu Pogrzebowego Lilia

Główną dewizą właściciela oraz pracowników zakładu, jest pomoc rodzinie w trudnym pożegnaniu najbliższej osoby, przejście przez procedurę pochówku z życzliwością, zrozumieniem oraz poczuciem bezpieczeństwa i spokoju. Szefostwo Zakładu Pogrzebowego Lilia, od początku istnienia firmy, kładzie nacisk na indywidualne podejście do potrzeb klienta, przy zastosowaniu wysokich standardów obsługi.

 

Oferta Firmy Pogrzebowej Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia zajmuje się organizacją oraz sprawnym przeprowadzeniem pogrzebów różnych wyznań. Wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym, pozwala na sprostanie wymaganiom klientów w sposób całościowy i bezproblemowy, a ciągłe modyfikacje oferty firmy, pozwalają na dostosowanie się do zmieniającego się rynku i oczekiwań. Kadra przedsiębiorstwa dysponuje szeroką wiedzą w zakresie kompleksowej organizacji usługi pogrzebu, wiedzą na temat wymaganych formalności i procedur oraz wysoką empatią i zrozumieniem.  Pracownicy zakładu dostępni są do Państwa dyspozycji 24h na dobę, pomogą w każdej sytuacji i z każdym problemem. Zajmą się transportem osoby zmarłej zarówno na pobliskim terenie, jak i terytorium całego kraju. Pomogą wypełnić niezbędne formalności urzędowe oraz uzyskać wypłatę zasiłku pogrzebowego. Zakład Pogrzebowy Lilia kładzie nacisk na całościową obsługę procesu pogrzebu, od transportu, po wybór trumny, kremację, kwiatowe dekoracje aż po druk nekrologów dotyczących uroczystości.

Ośrodki działania Zakładu Pogrzebowego Lilia

Biura Firmy Pogrzebowej Lilia mieszczą się w czterech miejscowościach województwa wielkopolskiego. Oddział centralny znajduje się przy ul. Mickiewicza 8 w Pniewie, w powiecie szamotulskim. Na terenie powiatu międzychodzkiego zakład mieści się przy ul. Powstańców Wlkp. 15, ul. 17 Stycznia 38 w miejscowości Międzychód, jak również na cmentarzu parafialnym w Ostrorogu.

 

zp lilia namiot na cmentarzu