Zakres działania Firmy Pogrzebowej Lilia

Zakład Pogrzebowy LILIA jest znaną i szanowaną firmą wśród okolicznej społeczności, właściciele jak i pracownicy słyną z indywidualnego podejścia do klienta oraz zaangażowania podczas wykonywania swoich obowiązków. Stałe dążenie do perfekcji w wykonywaniu swoich obowiązków sprawia, że firma cieszy się dużym zaufaniem. Właściciele stale inwestują w swój zakład, powiększają zaplecze techniczne tak, aby usługi świadczone były jeszcze lepiej. Zakład cechuje wieloletnie doświadczenie, empatia oraz wsparcie niezależnie od dnia i godziny.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Lilia

Zakład Pogrzebowy LILIA zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych, od momentu transportu osoby zmarłej do chłodni do momentu pochówku. Pracownicy pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z wymaganą do skompletowania dokumentacją. Dodatkowo w asortymencie firmy znajdują się wszystkie niezbędne do wykonania ceremonii pogrzebowej akcesoria pogrzebowe tj. trumny, urny, wiązanki, wieńce czy znicze. Na życzenie klienta pracownicy zajmą się przygotowaniem i rozwieszeniem nekrologów informujących o dacie i godzinie pochówku.
Ważny elementem podczas organizacji ceremonii pogrzebowej jest zapewnienie Rodzinie spokoju, pracownicy zawsze starają się dopasować uroczystość do możliwości finansowych rodziny. Dodatkowo jest możliwość bezgotówkowego rozliczania pogrzebów, które w znaczy sposób ułatwia organizację. Zakład Pogrzebowy pozostaje do Państwa dyspozycji każdego dnia, niezależnie od godziny, pracownicy służą swoją wiedzą, wsparciem i pomocą.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Lilia

Zakład Pogrzebowy LILIA posiada aż cztery biura, w których można dopełnić wszelkich formalności.
Pierwsze z nich, które jest również główną siedzibą firmy, mieści się przy ul. Mickiewicza 8 w Pniewach, trzy kolejne to: Kwilcz przy ul. Powstańców Wlkp. 15, Ostroróg na terenie Cmentarza Parafialnego przy ul. Poznańskiej oraz w miejscowości Międzychód, ul. 17 Stycznia 38.

zp lilia karawan