Opis działalności Firmy Pogrzebowej Lilia

Profesjonale podejście, wysoka jakość obsługi pogrzebu, zaangażowanie m.in. tymi wytycznymi kierują się właściciele, jak i pracownicy Zakładu Pogrzebowego Lilia. Swoim działaniem obejmują powiat szamotulski, międzychodzki oraz okolice. Firma zajmuje się pełną organizacją pochówków, uwzględniając ceremonie i oczekiwania odpowiadające różnym wyznaniom.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Firmę Pogrzebową Lilia

Ceremonia pogrzebowa przygotowywana jest przez Zakład Pogrzebowy Lilia w pełni łącznie z dopełnieniem wszelkich formalności. Poza pogrzebami tradycyjnymi firma świadczy również usługi kremacyjne na wysokim poziomie. Transport osób zmarłych z domów prywatnych, domów opieki społecznej czy hospicjów odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Co więcej, aby ułatwić Rodzinie organizację pochówku, firma posiada w swoim asortymencie szeroki wybór trumien, urn, nekrologów, ale także kwiatów, wiązanek i innych niezbędnych w tym dniu elementów. Pracownicy w taki sposób dopierają asortyment, aby każdy klient mógł wybrać taki artykuł, który w pełni będzie spełniał jego oczekiwania, zarówno pod kątem estetyki, jak i ceny.
Na życzenie klienta pogrzeby organizowane są bezgotówkowo w ramach rozliczenia zasiłku pogrzebowego. Pracownicy przygotują dla Państwa nekrologi, które następnie rozwieszą w wybranych lokalizacjach, aby poinformować okolicznych mieszkańców o dacie i godzinie pochówku.
Dodatkowo zakład jest w stanie zapewnić oprawę muzyczną ceremonii.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Lilia

Szeroki zakres działania Zakładu Pogrzebowego Lilia nie jest przeszkodą do ustalenia formalności z klientem, ponieważ firma posiada aż cztery lokalizacje, w których można dopełnić wszelkich formalności. Główne biuro firmy mieści się w miejscowości Pniewy przy ul. Mickiewicza 8.
Trzy filie w powiecie szamotulskim, międzychodzkim i nowotomyskim:
Ostroróg – ul. Poznańska (teren Cmentarza Parafialnego),
Kwilcz – ul. Powstańców Wlkp. 15,
Międzychód, ul. 17 Stycznia 38.

 

zakład pogrzebowy lilia cmenatrz