Zakład Pogrzebowy w Zbąszyniu należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Godny zaufania i profesjonalny Zakład Pogrzebowy Kaptur z Nowego Tomyśla istnieje na rynku funeralnym od wielu lat, sprawdź szczegóły dotyczące firmy na podstronie zakłady pogrzebowe Nowy Tomyśl. Początki działalności sięgają lat trzydziestych ubiegłego wieku, wówczas zakład pod nazwą Polonia zajmował się produkcją trumien. W 1983 Pan Romuald Kaptur poszerzył działalność firmy o kompleksowe usługi pogrzebowe. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu w swoją niezwykle trudną i odpowiedzialną pracę zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów. Zarówno właściciele, jak i wykwalifikowana kadra pracowników dokładają wszelkich starań, aby zaopiekować się Rodziną, która stanęła przed zadaniem zorganizowania pogrzebu swojego bliskiego. Rozumiejąc emocje Klientów empatyczny personel, pomaga we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pochówkiem.

Usługi pogrzebowe w Zbąszyniu świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Kaptur posiada szeroką ofertę kompleksowych usług pogrzebowych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań, a także możliwości finansowych każdej Rodziny. Otwarci i empatyczni pracownicy zakładu pomagają we wszystkich sprawach, począwszy od dopełnienia formalności w urzędach i innych instytucjach oraz w kościele i u zarządcy cmentarza. Dużym ułatwieniem jest możliwość bezgotówkowego rozliczenia płatności za usługi w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS. Dzięki odpowiedzialnym pracownikom i flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może się odbywać całodobowo zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

W nowoczesnej, certyfikowanej chłodni ciało jest przechowywane w godnych warunkach oraz przygotowywane do pochówku. Wykwalifikowany i doświadczony personel wykonuje toaletę pośmiertną i tanatokosmetykę. Korzystając z bogatej kolekcji odzieży damskiej i męskiej, pracownicy również ubierają Osobę Zmarłą. W biurze zakładu można przygotować stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczkę na trumnę. W przypadku tradycyjnego pochówku osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu może wybrać spośród szerokiej oferty trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna. Dostępnych jest wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych. Jeśli natomiast decyzją Rodziny lub ostatnią wolą Zmarłego jest wykonanie kremacji przed pochówkiem, wtedy stosuje się specjalną trumnę kremacyjną, a następnie urnę na prochy.

Nieodzowne w naszej tradycji wieńce i wiązanki każdy z uczestników pogrzebu może zamówić w siedzibie zakładu, gdzie zostaną starannie wykonane. Aby dodać indywidualnego charakteru uroczystości, pracownicy chętnie pomogą w zorganizowaniu oprawy muzycznej w wykonaniu zawodowych muzyków. Zakład Pogrzebowy Kaptur wykonuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie staranności, a każdy pogrzeb jest piękny i pełen taktu, zrealizowany z szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Właściciele i pracownicy zakładu są zaangażowani w pomoc Rodzinie na każdym etapie przygotowań oraz podczas samej uroczystości. W swoją niezwykle trudną i odpowiedzialną pracę wkładają dużo wysiłku i serca. Z najwyższym zaangażowaniem starają się, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i oczekiwaniami bliskich Osoby Zmarłej.

Gdzie znajduje się siedziba zaufanego zakładu pogrzebowego w Zbąszyniu?

Zakład Pogrzebowy Kaptur, którego właścicielką jest Pani Justyna Kaptur-Darcz, mieści się w Nowym Tomyślu przy ulicy 3 Stycznia 2. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat nowotomyski. Wszelkie formalności można dopełnić w siedzibie firmy. Wyrozumiali pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, również we wszystkie niedziele i dni świąteczne.