Zakład pogrzebowy Opalenica rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Historia powstania Zakładu Pogrzebowego Kaptur sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wówczas zakład pod nazwą Polonia z siedzibą w Nowym Tomyślu zajmował się produkcją mebli i trumien, a następnie samych trumien. W 1983 roku przedsiębiorstwo przejął Pan Romuald Kaptur i przekształcił je w firmę, zajmującą się nie tylko produkcją i sprzedażą trumien, ale również świadczącą kompleksowe usługi pogrzebowe. Co istotne, od 2018 roku właścicielką firmy jest Pani Justyna Kaptur-Darcz, która odpowiada za aktualny profil i całokształt oferty domu pogrzebowego. Jej główne działania ukierunkowane są na połączenie tradycji z nowoczesnym podejściem do zmieniających się trendów na rynku funeralnym. Wielką wagę przywiązuje również do rosnących oczekiwań Rodzin Osób Zmarłych. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Usługi pogrzebowe Opalenica – oferta

Zakład Pogrzebowy Kaptur zajmuje się kompleksową pomocą w organizacji pochówku Osób Zmarłych. Zapewnia profesjonalny transport ciała lub prochów do planowanego miejsca pożegnania oraz realizuje szereg usług okołopogrzebowych. Jego zaangażowani i kompetentni pracownicy sprawnie planują i obsługują nie tylko wyznaniowe uroczystości pogrzebu, ale także świeckie. Specjalizują się w realizacji ceremonii o charakterze tradycyjnym oraz kremacyjnym. Zakład pogrzebowy od wielu lat współpracuje z pobliskimi krematoriami, oferując swym Klientom wsparcie zarówno podczas kompletowania dokumentacji,  jak i ustalenia dogodnego terminu. Pomaga również w wyborze trumny kremacyjnej oraz urny na prochy. Zapewnia całą logistykę związaną z procesem, a jeżeli pragną Państwo towarzyszyć Bliskiej Osobie, rezerwuje salę pożegnań na terenie krematorium. W przypadku pochówku o charakterze bezwyznaniowym, z ramienia zakładu uroczystość prowadzi profesjonalny mistrz ceremonii. Zajmuje się przygotowaniem i wygłoszeniem przemowy na temat życia Osoby Zmarłej, wybiera konieczne akcesoria pogrzebowe oraz dba o spokojny przebieg pożegnania na cmentarzu.

Powierzając misję realizacji pogrzebu firmie Pani Justyny, nie musicie się Państwo martwić takimi zadaniami jak wypełnienie i dostarczenie do ZUS-u i KRUS-u dokumentów koniecznych do wypłaty zasiłku pogrzebowego, czy wybór i kupno odzieży dla Zmarłego. Wykwalifikowani pracownicy wykonują również profesjonalną kosmetykę pośmiertną, przygotowują i rozwieszają nekrologi oraz natychmiastowo zajmują się przewozem Zmarłego do zakładowej chłodni. Obsługa firmy do każdej organizowanej ceremonii na cmentarzu udostępnia namiot oraz windę pogrzebową. Posiada także szeroki asortyment trumien i urn oraz niezbędnych utensyliów funeralnych, oferowanych w wielu modelach oraz w atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo na życzenie Klienta uroczystość pogrzebu uświetnić może zawodowy trębacz. Natomiast całą oprawą kwiatową zajmują się doświadczeni floryści, którzy zgodnie z Państwa życzeniem przygotują wieńce i bukiety pogrzebowe. Zakład Pani Justyny świadczy również usługi transportu zwłok na terenie całej Polski oraz za granicą. Dzięki posiadaniu nowoczesnych karawanów doświadczeni kierowcy są w stanie, bez względu na porę dnia lub nocy, pomóc każdej Rodzinie w przewozie ciała lub prochów Osoby Zmarłej.

Biura zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Opalenicy

Zakład Pogrzebowy Kaptur posiada obecnie trzy swoje placówki. Siedziba główna zlokalizowana jest w Nowym Tomyślu  przy ulicy 3 Stycznia 2. Zachęcamy do odwiedzenia podstrony – zakłady pogrzebowe Nowy Tomyśl. Filie firmy znajdują się w Zbąszyniu przy ulicy Rynek 17 oraz w Zbąszynku przy ulicy Wojska Polskiego 15. Kadra zakładu swoje wsparcie oferuje wszystkim mieszkańcom powiatu nowotomyskiego. Dla Ich poczucia bezpieczeństwa i pewności, że w momencie śmierci Bliskich uzyskają natychmiastową pomoc, pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę.