Zakład Pogrzebowy Lwówek należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kaptur z Nowego Tomyśla swoją historią sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku, sprawdź zakłady pogrzebowe Nowy Tomyśl. Początkowo firma pod nazwą Polonia zajmowała się produkcją mebli i trumien, a następnie samych trumien. W 1983 roku Pan Romuald Kaptur poszerzył jej działalność o kompleksowe usługi pogrzebowe. Zakład przez tak wiele lat swojej działalności w branży funeralnej zdobywał doświadczenie i rozwijał się, dostosowując swoją ofertę do potrzeb i oczekiwań Klientów. Zarówno właściciele, jak i odpowiednio dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby wesprzeć Rodzinę w tym niezwykle trudnym momencie. Empatyczny personel stara się pomóc we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pochówkiem. Obecnie właścicielką jest Pani Justyna Kaptur-Darcz, która odpowiada za aktualny profil i całokształt oferty domu pogrzebowego.

Usługi pogrzebowe oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Lwówku

Śmierć najbliższego członka Rodziny jest zawsze bardzo trudnym momentem, a wszelkie sprawy formalne i organizacyjne przysparzają dodatkowych trudności. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Kaptur angażują się tak, aby wesprzeć Rodzinę we wszystkich ciążących obowiązkach. Na życzenie i stosowne upoważnienie bliskich Osoby Zmarłej mogą wystąpić w jej imieniu o należny zasiłek pogrzebowy z ZUS-u i KRUS-u. Firma z Nowego Tomyśla zajmuje się całodobowym transportem ciała Zmarłego zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Następnie ciało jest przechowywane w nowoczesnej chłodni w godnych warunkach, gdzie jest profesjonalnie przygotowywane do pochówku. Pracownicy wykonują szereg zabiegów z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Zajmują się również ubieraniem w odzież wybraną z bogatej oferty firmowej lub dostarczoną przez Rodzinę. Pracownicy biura starannie przygotowują stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczki na trumnę. Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu może wybrać spośród szerokiej oferty różnorodnych modeli, które dostępne są zarówno w wersjach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Coraz częściej zdarza się, że pochówek na życzenie Rodziny lub zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego jest poprzedzony kremacją. W takiej sytuacji wykorzystuje się specjalną trumnę kremacyjną, a następnie urnę na prochy. W siedzibie firmy poza szerokim asortymentem trumien i urn dostępne są wszelkie niezbędne utensylia pogrzebowe, np.: krzyże i inne dewocjonalia. Każdy Klient ma możliwość zamówienia starannie dobranych, świeżych kwiatów w postaci wieńców, wiązanek lub innych kompozycji florystycznych. Zakład pogrzebowy oferuje również pomoc w zapewnieniu oprawy muzycznej w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Firma dysponuje także windą oraz namiotem pogrzebowym, który może być wykorzystany podczas uroczystości na cmentarzu.

Zakład pogrzebowy wszystkie usługi wykonuje profesjonalnie, z niezwykłą dbałością o każdy szczegół oraz potrzeby i życzenia bliskich Osoby Zmarłej. Pracownicy ze zrozumieniem i empatią starają się pomóc każdej Rodzinie pogrążonej w żałobie. Każdy pogrzeb jest zaplanowany i przeprowadzony rzetelnie i z wielkim szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego bliskich. Dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu w swoją jakże trudną i odpowiedzialną pracę zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Lwówku?

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Kaptur mieści się w Nowym Tomyślu przy ulicy 3 Stycznia 2, gdzie można zgłosić usługę pogrzebu oraz omówić jego szczegóły. Chętni do pomocy pracownicy firmy są dyspozycyjni całodobowo, każdego dnia tygodnia. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład swoim działaniem obejmuje cały teren powiatu nowotomyskiego.