Historia powstania Domu Pogrzebowego Jezierski s.c.

Zakład Pogrzebowy JEZIERSKI na jarocińskim rynku funeralnym działa od 1998 roku, jest on najstarszym, prywatnym zakładem pogrzebowym w mieście. Aby sprawdzić współpracę firmy z PogotowiemPogrzebowym, zachęcamy do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Jarocin jarociński. To wielopokoleniowa firma rodzinna, która posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w obsłudze pochówków różnych wyznań. Od wielu już lat, kompetencje, fachowość i empatia jej właścicieli oraz pracowników, pomaga osobom, których dotknęła śmierć najbliższych przetrwać trudny czas żałoby i perfekcyjnie zaplanować uroczystości pogrzebowe. Dzięki swojemu indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz szerokiej gamie świadczonych usług w konkurencyjnych cenach obecnie zakład ten cieszy się dużym uznaniem i renomą wśród okolicznych mieszkańców. Przy tym stoi on na straży rzetelnej i fachowej obsługi klientów, zapewnieniu Osobie Zmarłej należnej czci i szacunku oraz spełnieniu wszelkich wymogów sanitarno-prawnych.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Jezierski s.c.

Zakład Pogrzebowy JEZIERSKI oferuje kompleksową pomoc w zakresie organizacji pochówków świeckich i wyznaniowych oraz w transporcie Zmarłych na rynku lokalnym bądź krajowym. Wykwalifikowani pracownicy doradzą i wesprą Państwa w planowaniu pogrzebu według kanonu zasad religii, której wyznawcą była Osoba Chowana lub której życzy sobie jej Rodzina. Bogate doświadczenie i wielokrotna obsługa ceremonii różnych wyznań, przyczynia się do faktu, że personel firmy posiada odpowiednie kwalifikacje i znajomość ceremoniałów różnych wyznań i bez wahania podejmie się obsługi planowanej przez Państwa uroczystości. Ze swej strony kadra zakładu oferuje pełną, profesjonalną obsługę pogrzebu, pomoc w ustaleniu dogodnych terminów u duchownych, w kościołach, u zarządców cmentarzy czy w krematoriach. Nie ma znaczenia czy organizowany pochówek ma mieć charakter tradycyjny, trumnowy czy ma być powiązany z procesem spopielenia. W przypadku kremacji po stronie pracowników firmy pozostaje kwestia dowozu Osoby Zmarłej do pobliskiego krematorium, odbiór prochów w wybranej przez Państwa urnie oraz ich przetrzymanie w siedzibie zakładu, do terminu planowanego pożegnania na cmentarzu. Jeżeli taka będzie Państwa prośba, personel może również zarezerwować, na czas trwania procesu spopielenia salę pożegnalną, co umożliwi Wam osobiste pożegnanie z Bliskim oraz pozwoli w ciszy i skupieniu pomodlić się w jego intencji. W biurze Zakładu Pogrzebowego JEZIERSKI znajdują się niezbędne, do prawidłowej obsługi pogrzebu utensylia. Znajdziecie tam Państwo trumny, urny, krzyże, tabliczki i inne konieczne akcesoria, wykonane z różnych materiałów, według różnorodnych wzorów i fasonów oraz w szerokich widełkach cenowych. Dlatego każda z osób organizujących pogrzeb, będzie mogła dokonać tam wyboru akcesoriów ze względu na swoje upodobania, życzenie Zmarłego złożone jeszcze za życia czy na dostępne środki finansowe. W przypadku, gdy planowana uroczystość pogrzebowa ma mieć charakter świecki, z ramienia zakładu prowadzić ją będzie profesjonalny mistrz ceremonii, który zatroszczy się o dobór utensyliów, przygotuje mowę pożegnalną oraz zadba o całą oprawę muzyczną i florystyczną. Warto zaznaczyć, iż powierzając usługę pogrzebu pracownikom właśnie tej firmy, mogą być Państwo spokojni również o dopełnienie kwestii organizacyjnych w instytucjach państwowych i ubezpieczeniowych, związanych z samą ceremonią, jak i uzyskaniem należnych świadczeń. Do Państwa dyspozycji pozostają nowoczesne karawany, świadczące w dzień i w nocy usługi eksportacji Osób Zmarłych do własnej, zakładowej chłodni, klimatyzowana sala pożegnań oraz winda pogrzebowa. W gestii firmy pozostaje również kosmetyka pośmiertna Osoby Zmarłej, dobór dla niej odzieży, a w przypadku Państwa życzenia także oprawa florystyczna uroczystości czy zaplanowanie konsolacji. Personel służy także pomocą w koniecznych pracach grabarskich, kamieniarskich, w montażu nagrobków czy przy procesach ekshumacji.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Jezierski s.c.

Firma Pogrzebowa JEZIERSKI swą siedzibę ma w Jarocinie, przy ulicy Targowej 18A – pełny zakres współpracy na całym powiecie jarocińskim sprawdzicie Państwo tutaj – zakłady pogrzebowe jarociński. W dni powszednie biuro czynne jest w godzinach od 8 do 17, natomiast w soboty od 8 do 13. Na miejscu w zakładzie uzgodnić można wszystkie kwestie organizacyjne oraz zapoznać się z ekspozycją dostępnych wzorów utensyliów. Warto jednak zauważyć, że w każdej chwili mogą Państwo liczyć na fachową pomoc pracowników firmy, którzy czuwają pod całodobowym numerem telefonu, aby w razie konieczności udzielić Wam wyczerpujących informacji oraz zatroszczyć się o opiekę nad Osobą Zmarłą.