Historia Zakładu Pogrzebowego Iwańscy

Zakład Pogrzebowy IWAŃSCY istnieje od 1998 roku. Posiada bogate doświadczenie w branży funeralnej oraz wszechstronną wiedzę. Wrażliwość, empatia i współodczuwanie to najważniejsze cechy pracowników firmy. Dodać do tego należy także kulturę osobistą oraz zaangażowanie w każdą powierzoną usługę. Wielu z nas w zetknięciu ze śmiercią ukochanej osoby izoluje się od otoczenia i nie jest w stanie podejmować decyzji w sprawie planowania koniecznego pochówku. W tej sytuacji z pomocą przychodzi zakład pogrzebowy zarządzany przez Pana Ireneusza. Właściciele wraz z zaangażowaną kadrą pracowników podejmie się zorganizowania uroczystości pogrzebowej w sposób kompleksowy. Misją firmy od początku jej istnienia jest wszechstronna pomoc Rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. Pracownicy z najwyższym szacunkiem traktują Osoby Zmarłe i Ich pogrążonych w żałobie Bliskich. Udzielają wsparcia mieszkańcom Konina i okolic, szczegóły sprawdzą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Konin.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Iwańscy

Zakład Pogrzebowy IWAŃSCY wykonuje kompleksowe usługi funeralne. Pracownicy od momentu przyjęcia zgłoszenia o śmierci, wspierają Rodzinę Osoby Zmarłej. Zajmują się dopełnieniem wszystkich formalności w urzędach i innych instytucjach. Na życzenie i stosowne upoważnienie mogą również pomóc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami. Specjalne platformy i system mocowań pozwalają bezpiecznie przewozić trumny i urny nawet na bardzo duże odległości. Doświadczeni kierowcy niezależnie od pory dnia i nocy realizują usługę eksportacji ciała do chłodni zakładu. Osoba Zmarła może zostać odebrana z domu, szpitala, hospicjum czy z innej wskazanej placówki. Ciało przebywa w optymalnych warunkach chłodniczych, aż do chwili rozpoczęcia przygotowań do pogrzebu. Wykwalifikowani pracownicy wykonują profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną, a także tanatopraksję. Zajmują się również ubraniem ciała w strój żałobny dostarczony przez Rodzinę lub wybrany z kolekcji zakładu. Firma realizuje pochówki tradycyjne z trumną, a także wykonuje ceremonie z urną, po uprzednim spopieleniu ciała. Proces kremacji ujęty jest w zakres kompleksowych usług zakładu. Rodzina wybiera rodzaj trumny kremacyjnej z drewna surowego lub specjalnego kartonu. Wszystkie formalności oraz cały proces nadzorowany jest przez pracowników. Spopielone szczątki składane są do urny wybranej przez Bliskich. Zakład pogrzebowy dysponuje wieloma wzorami i modelami ossuariów. W siedzibie dostępny jest również szeroki asortyment klasycznych trumien, wykonanych z różnego rodzaju drewna, w wielu wersjach kolorystycznych, z połyskiem lub w macie.  Dodatkowo można nabyć wiele innych niezbędnych do przeprowadzenia uroczystości utensyliów, takich jak: krzyże, tabliczki nagrobne oraz szereg dewocjonaliów. Firma dba również o zapewnienie dekoracji kwiatowych.

 

dekoracja kościoła

 

Doświadczeni floryści przygotowują wyjątkowe wieńce, wiązanki oraz kompozycje kwiatowe, które mogą zostać wzbogacone szarfą ze spersonalizowanym napisem. Firma zajmuje się również profesjonalną aranżacją kościoła i kaplicy pożegnalnej. Na życzenie Rodziny może zostać przygotowana oprawa muzyczna z udziałem doświadczonego trębacza. Zakład zapewnia przygotowanie klepsydr z indywidualnie zredagowanym tekstem informującym o śmierci i terminie ostatniego pożegnania. Fachowo przeprowadza ekshumację, która wymaga przestrzegania  rygorów sanitarnych oraz uzyskania stosownych pozwoleń. Dodatkowo firma świadczy usługi kamieniarskie, oferując m.in. wykonanie nagrobków granitowych. Ponadto zapewnia całoroczną opiekę nad grobami. Jest to niezwykle ważne w szczególności dla Osób, które mieszkają w znacznej odległości od cmentarza, na którym pochowani są Ich Bliscy.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Iwańscy

Klienci poszukujący profesjonalnej pomocy i wsparcia w trudnej chwili mogą zwrócić się do Zakładu Pogrzebowego IWAŃSCY, który mieści się w Kleczewie przy ulicy Poznańskiej 8. Na miejscu czeka dyspozycyjny przez 7 dni w tygodniu personel. Dzięki całodobowej pracy zakładu  kadra może podjąć natychmiastowe działania w chwili zgłoszenia śmierci.