Najważniejsze informacje o Zakładzie Pogrzebowym Iwańscy

Powstanie Zakładu Pogrzebowego IWAŃSCY datuje się na 1998 rok. Bogate doświadczenie wywarło ogromny wpływ na wypracowanie kanonu zasad pracy w tej trudnej i specyficznej profesji. Właściciele od początku istnienia firmy duży nacisk kładą na zatrudnianie Osób posiadających emocjonalne predyspozycje, odpowiednią wrażliwość oraz empatię. Śmierć niejednokrotnie sprawia, że Bliscy Osoby Zmarłej stają się niezdolni do podejmowania racjonalnych decyzji. W takich sytuacjach potrzebna jest fachowa pomoc. Kompetentny opiekun Rodziny oddelegowany z zakładu pogrzebowego Pana Ireneusza podejmie wszystkie niezbędne działania, aby zrealizować godny pochówek. Uważnie wysłucha, doradzi i zaplanuje każdy etap ceremonii. Dzięki świadczeniu usług na najwyższym poziomie i zaangażowaniu w każde powierzone zadanie, zakład cieszy się opinią firmy rzetelnej i profesjonalnej.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Iwańscy

Zdobywane przez lata doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych usług funeralnych pozwoliło zadbać o właściwe zaplecze firmy. Rodzina, zlecając organizację pogrzebu Zakładowi Pogrzebowemu IWAŃSCY, może być spokojna, że pracownicy zatroszczą się o każdy szczegół. Natychmiast po otrzymaniu informacji o śmierci przeprowadzana jest eksportacja Osoby Zmarłej ze wskazanego miejsca. Ciało zostaje przewiezione do chłodni zakładu, gdzie przechowywane jest w odpowiednich warunkach do czasu pochówku. Wykwalifikowani pracownicy wykonują niezbędne zabiegi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Transport zwłok na każdym etapie realizacji usługi przeprowadzany jest przy pomocy specjalnie przygotowanych pojazdów. Wszystkie karawany i samochody pomocnicze utrzymane są w nienagannej estetyce. Nowoczesne rozwiązania techniczne pozwalają na zastosowanie urządzeń zabezpieczających trumny i urny w trakcie przewozu na każdym dystansie. Firma zajmuje się eksportacją zwłok na terenie całego kraju. W zależności od wyboru rodzaju pochówku Zmarły składany jest do trumny tradycyjnej lub jego prochy umieszczane są w  urnie. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment produktów w wielu modelach i wzorach. Trumny klasyczne wykonane są z różnego rodzaju drewna, w wielu wariantach kolorystycznych. Urny mogą być wykonane między innymi z drewna, kamienia lub kompozytu. Dodatkowo zakład pogrzebowy dysponuje wszelkimi niezbędnymi akcesoriami funeralnymi, takimi jak: krzyże i tablice nagrobne oraz szereg dewocjonaliów. Na miejscu można kupić również ubranie dla Osoby Zmarłej. W zasobach zakładu dostępne są wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia pogrzebu zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim. Uzupełnieniem każdej ceremonii jest oprawa kwiatowa. Doświadczeni floryści wykonują wysokiej klasy dekoracje trumien i urn, wieńce, wiązanki oraz bukiety pogrzebowe, w zgodzie z obowiązującymi trendami oraz z oczekiwaniami Rodziny.

 

wieniec na urnę

 

W ramach kompleksowej usługi pracownicy drukują i zajmują się dystrybucją klepsydr, a także przygotowują nekrologi z informacjami o śmierci i terminie pogrzebu. W kompetencji zakładu jest także przeprowadzenie kremacji i usługi ekshumacji. Aby przenieść trumnę bądź urnę do innego grobu wymagane jest uzyskanie niezbędnych pozwoleń, a samo wykonanie wydobycia z grobowca musi nastąpić z zachowaniem rygorów sanitarnych. Dodatkowo firma świadczy usługi kamieniarskie oraz oferuje całoroczną opiekę nad grobami. Ma to szczególne znacznie dla Osób, które mieszkają daleko od cmentarza, na których pochowani są ich Bliscy.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Iwańscy

Każdy chce pożegnać Bliską Osobę godnie i z należytym szacunkiem. Zakład Pogrzebowy IWAŃSCY zapewnia spełnienie tych oczekiwań. W Kleczewie przy ulicy Poznańskiej 8, przez 24 godziny na dobę czekają na Państwa pracownicy gotowi wesprzeć w trudnym czasie żałoby. Pomogą na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej.