Zakład pogrzebowy w Zdunach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Gulczyńscy to najstarszy zakład pogrzebowy na krotoszyńskim rynku funeralnym. Od ponad 90 lat niesie pomoc Rodzinom pogrążonym w żałobie, świadcząc kompleksowe usługi funeralne, niezależnie od charakteru ceremonii. Firma stawia za cel maksymalne odciążenie Rodziny w tych ciężkich chwilach, objęcie Rodziny opieką, troską i profesjonalizmem. Właściciele zakładu wraz z zaufanymi pracownikami, wieloletnią posługą na rzecz Zmarłych wypracowali miano firmy godnej zaufania. Miano to potwierdzają wszystkie Rodziny korzystające z usług firmy w obliczu bolesnej utraty bliskiej osoby. Pan Tomasz Gulczyński każdego dnia czuwa nad przebiegiem realizowanych uroczystości i dokłada wszelkich starań, by każda z nich była pełna piękna, godności i klasy.

Opis działalności Zakładu Usług Pogrzebowych Gulczyńscy

Pomoc, którą niesie Zakład Usług Pogrzebowych GULCZYŃSKI, obejmuje praktycznie każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Pracownicy służą swoją pomocą mieszkańcom powiatu krotoszyńskiego, szczegóły możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe krotoszyński. Każda chwila spędzona z Rodzinami dotkniętymi stratą bliskiej sercu osoby, jest chwilą poświęconą w pełni ich potrzebom. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient zyskuje w firmie wsparcie, zrozumienie i przede wszystkim fachowe doradztwo dotyczące każdego detalu. Staranność i sumienność, z jaką pracownicy wykonują swoją pracę, przekłada się na wdzięczność ze strony Klientów korzystających z oferty firmy. Oferta ta obejmuje, chociażby wypełnienie wszystkich formalności w imieniu Rodziny, na podstawie odpowiedniego upoważnienia. Dokumentacja urzędowa, kościelna czy cmentarna zostaje dopełniona przez doświadczoną kadrę, dotyczy to także wszelkich spraw związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS, KRUS i inne. Kadra pracowników zdejmuje z Rodziny także wszelkie obowiązki dotyczące transportu zwłok, formalności związanych z kremacją i ekshumacją. Profesjonalne doradztwo w biurze obsługi klienta obejmuje dobór odpowiedniej trumny bądź urny.

karawany zakład pogrzebowy gulczyńscy

Firma Usługi Pogrzebowe „Gulczyńscy” specjalizuje się nie tylko w ceremoniach tradycyjnych i kremacyjnych, ale również uroczystościach świeckich i innych wyznań. Dlatego też wszystkie produkty znajdujące się w zakładzie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w ciekawym wzornictwie i różnych stylach. Dla zaspokojenia potrzeb każdego klienta w siedzibie firmy przygotowano także zestaw akcesoriów funeralnych w postaci krzyży, tablic nagrobnych, obudów nagrobkowych i nekrologów. Kompleksowa obsługa Rodziny zawiera oczywiście oprawę kwiatową ceremonii. Zespół doświadczonych florystów odpowiada za kompozycje ze świeżych i długotrwałych roślin, dzięki czemu Klienci mają duży wybór wieńców, wiązanek, stroików, bukietów okolicznościowych i ciętych kwiatów. Oprawę muzyczną pochówku zapewnia profesjonalny trębacz.

Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom kadra zakładu posiada wiedzę niezbędną do przeprowadzenia czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej – obejmującą także ubiór osoby zmarłej. Z kolei dzięki całodobowej działalności firmy i doskonałemu wyposażeniu technicznemu, każda Rodzina może liczyć na szybki i sprawny transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Właściciel domu pogrzebowego, Pan Tomasz Gulczyński, zadbał także o nowoczesne pomieszczenia chłodnicze spełniające surowe wymogi sanitarne. Ponadto, różnorodna oferta firmy zawiera usługi grabarskie, czyli kopanie, pogłębianie i zasypywanie grobów. Każda osoba korzystająca z pomocy Państwa Gulczyńskich może liczyć na montaż obudowy nagrobnej, montaż i demontaż nagrobka jak i wykonanie prac porządkowych wokół niego, niezależnie od pory roku.

Adres Zakładu Usług Pogrzebowych Gulczyńscy

Przekazywanej z pokolenia na pokolenie cennej wiedzy z zakresu branży funeralnej, jak i całościowej pomocy przy organizacji uroczystości pożegnalnej, doświadczyć można w siedzibie Zakładu Pogrzebowego Krotoszyn. Firma działa całodobowo i zlokalizowana jest w Krotoszyniezakłady pogrzebowe Krotoszyn. Biuro obsługi klienta znajduje się przy ulicy Farnej 7, z kolei dom pogrzebowy przy ulicy Koszarskiej 2.