Zakład Pogrzebowy w Sulmierzycach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY działa nieprzerwanie od 1924 r. i jest obecnie najstarszą tego typu firmą w powiecie krotoszyńskim. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe krotoszyński. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobywanemu na przestrzeni lat, każdy Klient znajdzie tu usługi na najwyższym poziomie. Właściciele czerpią wiedzę z wieloletniej tradycji i doświadczenia. Przykładają ogromną wagę, aby w pełni profesjonalnie pomóc Klientom w tak trudnym dla nich czasie.

Usługi Pogrzebowe Gulczyńscy, czyli profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Gulczyńscy z siedzibą w Krotoszynie to firma rodzinna łącząca tradycję z nowoczesnością. Wysoce wykwalifikowana kadra zapewni opiekę każdej osobie, w tak trudnej dla niej sytuacji. W siedzibie firmy znajduje się salon trumien, urn i krzyży. Ich różnorodność  bogaty wybór i wzornictwo, a także możliwość zaprojektowania i wykonania modelu na życzenie Klienta, pozwala w spokoju dokonać odpowiedniego wyboru.

Pracownicy firmy pomagają także w ustaleniu daty pogrzebu, jego formy oraz oprawy. Pomogą w wyborze klepsydry pogrzebowej i umieszczą je we wskazanych wcześniej miejscach. Razem z Rodziną ustalą miejsce na cmentarzu, pomogą w uzyskaniu aktu zgonu i dopełnieniu wszystkich formalności urzędowych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Bezzwłocznie zajmą się transportem zwłok do nowoczesnej, spełniającej wszystkie wymogi sanitarne i standardy unijne, chłodni. Transport ciała jest możliwy nawet z najdalszych zakątków kraju. Firma dysponuje także oddzielnym pomieszczeniem do toalety i kosmetyki pośmiertnej, gdzie jej pracownicy z należytym szacunkiem zajmą się Osobą Zmarłą. Oczywiście istnieje także możliwość zorganizowania ceremonii pogrzebowej urnowej wraz z kremacją zwłok.

Kaplica pożegnalna zakład pogrzebowy gulczyńscy

Kilka metrów od siedziby firmy znajduje się Dom Pogrzebowy z nowoczesną kaplicą, w której istnieje możliwość organizacji ostatniego pożegnania. Na życzenie Rodziny jest możliwość zorganizowania wspólnej modlitwy różańcowej. Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY organizuje pogrzeby zarówno świeckie, jak i kościelne. Dodatkowo zapewnia pełną oprawę pogrzebową zarówno w kościele, jak i na cmentarzu. Na życzenie Rodziny istnieje możliwość oprawy muzycznej uroczystości, z udziałem trębacza, a także kompleksowej oprawy florystycznej. Firma zapewnia wybór wieńców, a także możliwość wystroju zarówno kaplicy, jak i Kościoła. Zapewnia nie tylko wykwalifikowanych pracowników, gotowych pomóc w najdrobniejszych szczegółach, ale także specjalistyczny sprzęt, taki jak windy nagrobne, baldachim pogrzebowy, specjalistyczne autokarawany czy nagłośnienie.

Firma proponuje także skorzystanie z usług grabarza w zakresie kopania i zasypywania grobów, a także uporządkowanie i wcześniejsze przygotowanie miejsca pochówku, jak również opiekę nad grobem po uroczystości pogrzebowej. Pracowników firmy cechuje nie tylko pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim doświadczenie i ogromna empatia, z jaką podchodzą do każdego Klienta. Swoje doświadczenie czerpią z tradycji, jaka może poszczycić się ta rodzinna firma.  Otaczają troską i opieką wszystkich korzystających z jej usług. Gotowi do pomocy przez całą dobę służą zrozumieniem i dobrą radą. Każda osoba szukająca pomocy zostanie wysłuchana a jej żałoba potraktowana z należytym szacunkiem.

Korzystna lokalizacja Zakładu Usług Pogrzebowych Gulczyńscy

Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY znajduje się w Krotoszynie przy ulicy Farnej 7 – zakłady pogrzebowe Krotoszyn. W bliskim sąsiedztwie Urzędu Stanu Cywilnego i Kościoła. Usługi prowadzone są na terenie nie tylko Krotoszyna i całego powiatu, ale także całej Polski. Z usług firmy można korzystać przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Pracownicy zawsze służą pomocą, profesjonalizmem i dobrą radą.