Zakład Pogrzebowy w Rozdrażewie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY od ponad 90-lat świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie powiatu krotoszyńskiego w województwie wielkopolskim. Ta rodzinna, wielopokoleniowa firma, obecnie prowadzona przez Pana Tomasza Gulczyńskiego, charakteryzuje się sumiennością, uczciwością i przede wszystkim najwyższym standardem. Dzięki dbałości o każdy szczegół codziennej ciężkiej pracy na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin, dzięki szacunkowi, jakim otaczany jest każdy Klient – zakład wypracował miano firmy godnej zaufania. Zakład Pana Tomasza, założony przez jego przodków w 1924 roku, został obdarzony zaufaniem przez wiele Rodzin z terenu Krotoszyna i okolic, o czym świadczą regularnie pojawiające się opinie, pełne wdzięczności i podziękowań.

Działalność Zakładu Usług Pogrzebowych Gulczyńscy w Rozdrażewie

Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSKI przychodzi z pomocą w ciężkich momentach po stracie bliskiej osoby, gdy brakuje sił i niemożliwe jest skupienie myśli na dodatkowych i niespodziewanych problemach, które nagle spoczywają na naszych barkach. Firma reprezentowana przez Pana Tomasza Gulczyńskiego, od pokoleń okazuje pełną pomoc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Dom pogrzebowy specjalizuje się nie tylko w tradycyjnych ceremoniach z użyciem trumny i uroczystościach urnowych poprzedzonych kremacją, lecz także uroczystościach świeckich i innych wyznań. Zaangażowany w misję zakładu personel prowadzi aktywne doradztwo w zakresie dokumentacji niezbędnej do dokonania spopielenia zwłok. Na podstawie upoważnienia, obsługa w imieniu klienta może wypełnić wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany został pochówek, jak również uzyskać zasiłek pogrzebowy z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Właściciel przygotował dla wszystkich klientów bogaty wybór trumien i urn wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów – drewna, mosiądzu, ceramiki, kamienia i metalu. Stale unowocześniana oferta zakładu obejmuje wszystkie elementy związane z organizacją i obsługą pochówku – jednym z nich jest oprawa florystyczna. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami każdy klient może liczyć na unikalne kompozycje kwiatowe w postaci wieńców, wiązanek, stoików, bukietów okolicznościowych jak również kwiatów ciętych.

Kaplica pożegnań i siedziba firmy pogrzebowj gulczyńscy

Zakład Usług Pogrzebowych Gulczyńscy zapewnia transport dekoracji na miejsce ceremonii. W ofercie znajduje się także usługa oprawy muzycznej z nagłośnieniem – podniosły i pełen powagi charakter podczas ceremonii, zapewnia Rodzinie i wszystkim uczestnikom profesjonalny trębacz. Podczas pogrzebu pracownicy zakładu używają akcesoriów takich jak baldachimy pogrzebowe, katafalki urnowe i trumienne oraz windy nagrobne. Firma prowadzi działalność całodobowo, a dzięki wyposażeniu w specjalistyczne autokarawany, możliwe jest wykonanie szybkiej i sprawnej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, czy Osoba Zmarła znajduje się w domu, szpitalu, hospicjum czy innej lokalizacji, pracownicy bezpiecznie przetransportują ją do chłodni. Zarówno samochody, jak i pomieszczenia należące do zakładu, spełniają wszystkie wymogi techniczne i sanitarne. Personel dzięki szkoleniom pod okiem fachowców, wykonuje kosmetykę pośmiertną dając na nowo Zmarłemu naturalny i schludny wygląd. Ponadto, w firmie znajduje się kaplica modlitewna, zapewniająca Rodzinom komfortowe, sprzyjające modlitwie warunki.

Teren działania Zakładu Usług Pogrzebowych Gulczyńscy

Zakład pogrzebowy rekomendowany przez nas w Rozdrażewie zapewnia kompleksowe usługi funeralne najwyższej jakości, świadczone są przez Zakład Usług Pogrzebowych GULCZYŃSCY w Krotoszynie – zakłady pogrzebowe Krotoszyn. Zarówno właściciel firmy, jak i jego zaufana kadra, pozostają do dyspozycji Rodzin całodobowo, pod dwoma adresami – w biurze obsługi klienta przy ulicy Farna 7 oraz w Domu Pogrzebowym przy ulicy Kaszarskiej 2.