Zakład Pogrzebowy Gulczyńscy w Krotoszynie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY jest rodzinnym zakładem działającym na terenie powiatu krotoszyńskiego od 1924 r. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Krotoszyn. Jest najstarszą firmą zajmującą się usługami pogrzebowymi na tym terenie. Właściciele od lat stawiają na wierność tradycjom i indywidualne podejście do każdej osoby odwiedzającej zakład. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na szeroki rozwój firmy, co dało możliwość kompleksowego i indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Krotoszynie

Zakład Pogrzebowy w Krotoszynie świadczy kompleksowe usługi związane z pochówkiem, a także transportem i przechowaniem ciała Osoby Zmarłej. Oczywiście oferta firmy obejmuje także transport trumny lub urny z kaplicy do kościoła i z kościoła na cmentarz. Zakład dysponuje nowoczesną chłodnią, która jest zlokalizowana przy kaplicy i spełnia wszystkie wymogi i normy sanitarne oraz standardy europejskie. W zakładzie znajduje się także pomieszczenie do toalety i kosmetyki pośmiertnej. W ofercie firmy znajdziemy również takie usługi jak dopełnianie, na życzenie klienta wszelkich formalności związanych z aktem zgonu czy sprawami ubezpieczenia i zasiłku pogrzebowego. Pracownicy firmy pomogą w ustaleniu daty pogrzebu oraz przygotowaniu miejsca na cmentarzu. Firma posiada szeroki wybór nekrologów, które może wydrukować i umieścić we wskazanych miejscach. Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY to także miejsce, w którym znajdziemy szeroki wybór trumien, urn i krzyży charakteryzujących się ciekawym wzornictwem i starannym wykonaniem co pozwoli na szybką i fachową pomoc klientom w tych trudnych chwilach.

karawan zakład pogrzebowy gulczyńscy

Na specjalnie życzenie istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania trumny lub urny według specjalnych wskazówek Klienta. W swojej ofercie zakład posiada także usługę kremacji. Istnieje możliwość organizacji ceremonii zarówno świeckiej, jak i kościelnej. Tradycja, do której szczególną wagę przywiązują właściciele, daje możliwość organizacji ceremonii pogrzebu zgodnie z życzeniami najbardziej wymagających żałobników. Empatia i fachowość, które charakteryzują pracowników, pozwalają na sprawną i delikatną opiekę, jaką jest otaczany każdy człowiek potrzebujący pomocy, w tym trudnym dla siebie czasie.

Zakład posiada szeroki wybór akcesoriów pozwalających na organizację ceremonii na cmentarzu, są to m.in.: winda nagrobna, baldachim pogrzebowy, specjalistyczne autokarawany, a także nagłośnienie i oprawa muzyczna. Muzyka trębacza podkreśli wagę tej ważnej dla rodziny ceremonii. Właściciele zachęcają do zorganizowania pożegnania w należącej do nich kaplicy. Można w niej również zorganizować modlitwę różańcową i w sposób godny przeżyć ostatnie pożegnanie. Przed kaplicą usytuowany jest prywatny, monitorowany parking, który umożliwia bezpieczne pozostawienie pojazdu żałobników biorących udział w uroczystości. Usługa pogrzebu to także przygotowanie miejsca pochówku. Zakład usług Pogrzebowych Gulczyńscy oferuje profesjonalne usługi grabarza, a także prace porządkowe na cmentarzu. Aby zapewnić Rodzinie spokojne i godne przeżywanie tego trudnego okresu firma oferuje także pełną florystykę pogrzebową. Usługi zakładu, to także ekshumacje przeprowadzane na terenie całego kraju.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Gulczyńscy

Zakład Pogrzebowy Gulczyńscy mieści się w Krotoszynie przy ul. Farnej 7, w pobliżu kościoła. Kilka metrów od głównej siedziby firmy znajduje się Dom Pogrzebowy z kaplicą, przestronnym parkingiem i monitoringiem. Znajduje się w nim także nowoczesna chłodnia i pomieszczenie do toalety i kosmetyki pośmiertnej. Zakład świadczy usługi całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Firma zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych nie tylko na terenie powiatu krotoszyńskiego – przykładem jest oddział Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY Kobylin, ale także na terenie całego kraju.