Zakład pogrzebowy Koźmin Wielkopolski – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY to wyjątkowa, wyróżniająca się firma na krotoszyńskim rynku funeralnym. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Krotoszyn. Rodzinny zakład niesie pomoc każdemu człowiekowi w potrzebie od 1924 roku, świadcząc kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Zakład codzienną ciężką i sumienną posługą na rzecz Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, zyskał miano firmy godnej zaufania, co potwierdzają również pozytywne opinie. Ponad 90-letnie doświadczenie, przekazywana z pokolenia na pokolenie cenna wiedza, to gwarancja ceremonii pożegnalnej wykonanej w najwyższym standardzie, pełnej powagi i klasy. Firma specjalizuje się zarówno w uroczystościach tradycyjnych z użyciem trumny, jak i urnowych poprzedzonych kremacją. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka, niezależnie od tego, czy pochówek ma mieć charakter wyznaniowy, czy świecki. Właściciel zakładu, Pan Tomasz Gulczyński, gwarantuje opiekę, troskę i zwykłą ludzką życzliwość. W tych ciężkich chwilach jest to niezbędne każdemu, kto doświadcza bolesnej utraty bliskiej osoby.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Koźminie Wielkopolskim

Zakład Pogrzebowy w Koźminie Wielkopolskim daje Rodzinom pewność, że każdy detal związany z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej, zostanie dopracowany z należytą starannością. Zespół wykwalifikowanych pracowników zakładu otacza Rodzinę należytą troską już od pierwszych chwil obecności w zakładzie. Pomoc, jaką oferuje firma, jest nieoceniona, pozwala Klientowi na wyciszenie się, zebranie myśli, kontemplację i spokojne przeżycie żałoby. Empatyczna obsługa na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny, dokonuje niezbędnych czynności w urzędzie, kościele, u zarządcy cmentarza, a także w instytucjach odpowiedzialnych za udzielanie zasiłku pogrzebowego. Pomoc obejmuje także skompletowanie wszelkiej dokumentacji, dopełnienia formalności w przypadku pochówku poprzedzonego kremacją.

Fachowe doradztwo doświadczonych pracowników obejmuje wybór odpowiedniej trumny bądź urny. Wysoka jakość produkty i niebanalne wzornictwo to coś, co charakteryzuje wszystkie dostępne utensylia. Zakład pogrzebowy Koźmin Wlkp. posiada starannie wyselekcjonowane trumny drewniane oraz urny ceramiczne, metalowe, mosiężne, a także drewniane i kompozytowe. Po stronie pracowników zakładu leży także kompleksowa pomoc przy wyborze akcesoriów funeralnych w postaci krzyży, tablic, zniczy czy też nekrologów. Rodzina może liczyć na szeroki wybór dekoracji florystycznych w postaci kwiatów ciętych, bukietów, wieńców i wiązanek.

ceremonia pogrzebowa zakład pogrzebowy gulczyńscy

Uroczystą i wzruszającą oprawę muzyczną zapewnia z kolei profesjonalny trębacz. Zakład dysponuje specjalistycznymi karawanami renomowanych marek, a dzięki temu, że funkcjonuje całodobowo, możliwa jest natychmiastowa i sprawna eksportacja Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od wskazanej lokalizacji. W siedzibie firmy znajdują się pomieszczenia chłodnicze dostosowane do norm sanitarnych i technicznych. Sumienni pracownicy świadczą usługi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, przywracając Osobie Zmarłej nienaganną, schludną i pełną elegancji prezencję. Ponadto, w domu pogrzebowym mieści się kaplica modlitewna, gdzie Rodzina może w komfortowych warunkach oddać się modlitwie i wspomnieniom. Dodatkowo zakład dysponuje windami nagrobnymi, nagłośnieniem, katafalkami i baldachimem.

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Gulczyńscy

Biuro obsługi Klienta Zakład Pogrzebowy GULCZYŃSCY Krotoszyn zlokalizowany jest przy ulicy Farnej 7. Dom pogrzebowy z kolei znajduje się przy ulicy Kaszarskiej 2. Właściciel wraz z pracownikami pozostają do dyspozycji Rodzin nieprzerwanie, niezależnie od pory dnia i nocy.