Zakład Pogrzebowy w Jaraczewie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Paul to firma z wieloletnimi tradycjami. Doświadczenie zdobywane przez długi okres ukształtowało metodykę pracy opartą na najwyższych standardach zawodowych, tj. uczuciach empatii, zrozumienia i daleko idącej pomocy. Od początku istnienia firmy właściciele dbali o stworzenie należytej bazy lokalowej i transportowej dla świadczenia usług pogrzebowych. Dbałość o szczegóły stała się kluczowa, zwłaszcza w doborze pracowników wykonujących posługę przy tak ważnej ceremonii.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Paul w Jaraczewie

Zakład Pogrzebowy B.W. Paul świadczy kompleksowe usługi pogrzebu. Ugruntowane doświadczenie pozwala na profesjonalne przygotowanie każdego etapu ceremonii. Dzięki temu Rodzina, przeżywając żałobę, może pozwolić sobie na słabość, ponieważ pracownicy zajmują się wszystkimi kwestiami formalnymi i organizacyjnymi.

Transport zwłok z miejsca zgonu – domu, szpitala, DPS czy też np. hospicjum – organizowany jest przez całą dobę. Następnie ciało zostaje umieszczone w nowocześnie przystosowanej chłodni zakładu, gdzie w optymalnych warunkach przebywa do dnia pogrzebu. Wykwalifikowani pracownicy wykonają toaletę i kosmetykę pośmiertną, wiedząc, jak ważne dla Rodziny są ostatnie chwile pożegnania przy otwartej trumnie.

Duże znaczenie ma także decyzja o sposobie pochówku – tradycyjny czy urnowy. W pierwszym przypadku Rodzina dokonuje wyboru trumny spośród bogatej propozycji wzorów dostępnych w zakładzie pogrzebowym. W przypadku wyboru pochówku urnowego dokonać należy wyboru spośród trumien kremacyjnych dopuszczonych normami do technologii procesu spalania. Po przeprowadzeniu kremacji spopielone szczątki składane są do specjalnej urny na prochy. Tu zakład dysponuje także szerokim wachlarzem propozycji urn wykonanych z różnych materiałów i w wielu modelach.

Obsługa zakładu zaplanuje i przygotuje ceremonię w każdym obrządku religijnym albo świecką. Na życzenie Rodziny pracownicy zapewnią oprawę muzyczną z nagłośnieniem, a także dzięki posiadaniu własnej kwiaciarni, zakład gwarantuje wyjątkową oprawę kwiatową. Floryści funeralni przygotują wieńce, wiązanki i bukiety okolicznościowe, które nadadzą uroczystości podniosłego charakteru i będą wyrazem najszczerszych uczuć wobec Osoby Zmarłej.

Jak dojechać do Zakładu Pogrzebowego Paul?

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Paul mieści się przy ul. Szpitalnej 4 w Jarocinie, więcej szczegółów dotyczących firmy znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Jarocin. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, aby pomóc w każdej sprawie związanej z organizacją pogrzebu.