Opis Firmy Pogrzebowej „Anioł”

Wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym uplasowało Zakład Pogrzebowy „Anioł” wysoko wśród konkurencyjnych zakładów działających na terenie Środy Wielkopolskiej i jej okolicznych gmin w powiecie średzkim. Świadczone przez zakład usługi są wykonywane solidnie, z klasą i pełnym profesjonalizmem. Dzięki doświadczeniu, sumienności, i indywidualnemu podejściu do wszystkich usług, firma „Anioł” może poszczycić się zdobytym zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami  Rodzin, które skorzystały z ich usług.

Oferta i usługi Zakładu Pogrzebowego „Anioł”

Zakład Pogrzebowy „Anioł” to firma, która jest doskonale przygotowana pod względem merytorycznym oraz posiada szerokie zaplecze techniczne. Takie przygotowanie firmy pozwala na przeprowadzenie oferowanych usług w sposób perfekcyjny. Oferują kompleksową usługę pogrzebu, od transportu ciała Zmarłego do chłodni, po pomoc w kompletowaniu dokumentów. Podczas organizacji ceremonii zajmą się uzyskaniem odpowiednich pozwoleń. Przeprowadzą ceremonię pochówku: tradycyjnego, kremacji, w obrządku świeckim lub religijnym, w zależności od preferencji Rodziny Zmarłego, bądź samego Zmarłego. Oferują całodobowe usługi eksportacji ciała krajowe i międzynarodowe z pomocą podczas załatwiania formalności. Dodatkowo, aby dopełnić charakter ceremonii pożegnania, mogą Państwo zdecydować się na oryginalną, profesjonalną i stosowną do sytuacji oprawę muzyczną.

Adres Firmy Pogrzebowej „Anioł”

Wszelkie ustalenia i kwestie, formalności można dopełnić osobiście pod adresem: Środa Wielkopolska, ul. Wiosny Ludów 3. Inna możliwość to kontakt telefoniczny,  gdzie dostępni przez całą dobę pracownicy Firmy Pogrzebowej „Anioł” służą pomocą i wsparciem oraz udzielą konkretnych odpowiedzi na każde z Państwa pytań.