Opis działalności Zakładu Pogrzebowego „Anioł”

Wysoka jakość usług, rzetelność, sumienność, pozytywne opinie i konkurencyjne ceny sprawiają, że usługi Zakładu Pogrzebowego „Anioł” są bardzo atrakcyjne wśród ofert innych zakładów pogrzebowych. Natomiast zdobyta wiedza wraz z doświadczeniem pozwala na wykonywanie usług pogrzebowych w sposób profesjonalny. Śmierć najbliższej osoby to smutny, bolesny i ciężki czas dla każdego z nas, dlatego kadra zakładu dołoży wszelkich starań, aby odciążyć w formalnościach i organizacji pogrzebu. Priorytetem jest, aby sama ceremonia ostatniego pożegnania miała doniosły, swoiście unikalny charakter, tak aby z szacunkiem i godnością Rodzina mogła uczcić pamięć Zmarłego.

Oferta Zakładu Pogrzebowego „Anioł”

W zakładzie „Anioł” dobiorą Państwo odpowiednią trumnę lub urnę z szerokiego katalogu wzorów, a w razie wątpliwości kompetentny pracownik posłuży swoją  radą w doborze odpowiedniego modelu. Na miejscu mogą Państwo skorzystać z usług kwiaciarni i wybrać oprawę kwiatową, w postaci pięknych wieńców lub wiązanek. W szeroko rozbudowanym wachlarzu usług Zakładu Pogrzebowego „Anioł” oprócz transportu, przygotowania i wykonania wzniosłej ceremonii pochówku, mogą Państwo skorzystać z całorocznej usługi opieki nad grobami. Często groby bliskich mamy bardzo daleko, bądź mamy zbyt dużo obowiązków, aby odwiedzać je i opiekować się nimi. Czasem zwyczajnie brak nam sił, szczególnie w przypadku osób starszych, dlatego firma „Anioł” wychodzi naprzeciw potrzebom i oferuje całoroczną kompleksową opiekę nad grobami.

Kontakt z Zakładem „Anioł”

Zakład Pogrzebowy „Anioł” działa w województwie wielkopolskim na terenie powiatu średzkiego z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej na ul. Wiosny Ludów 3. Jednak kadra zakładu pozostaje otwarta na świadczenie usług na całym terenie Polski.