Działalność Firmy Pogrzebowej Anioł

Celem Zakładu Pogrzebowego „Anioł” jest zorganizowanie usługi pogrzebu w sposób rzetelny, uczciwy i kompleksowy gwarantując najwyższą jakość usług. Personel zakładu to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, których cechują nienaganne maniery, wysoka kultura osobista oraz bardzo duża empatia. Do wszystkich Klientów podchodzą indywidualnie, ze zrozumieniem, tak, aby każdy Klient, czuł się otoczony opieką. Ważne jest, by w tak trudnych chwilach jak śmierć bliskiej osoby, Rodzina uzyskała wsparcie i została potraktowana z należytym szacunkiem.

Oferta Firmy Pogrzebowej Anioł

Firma Pogrzebowa „Anioł” oferuje bardzo szeroką gamę usług z branży funeralnej. W zależności od preferencji pracownicy zakładu mogą dla Państwa zorganizować i wykonać kompleksową, wzorcową i profesjonalną usługę pochówku tradycyjnego lub urnowego. W swej pełnej gamie usług oferują godną eksportację ciała, posiadają dwa nowoczesne profesjonalne karawany, którymi przeprowadzą kondukt żałobny oraz wykonają transport ciała z miejsca zgonu do chłodni.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Anioł

Zakład Pogrzebowy „Anioł” działa w województwie wielkopolskim, na terenie powiatu średzkiego z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Wiosny Ludów 3. Kadra pracownicza zawsze pozostaje w gotowości do wykonania usługi tam, gdzie życzy sobie Rodzina. Pracownik w biurze udzieli wyczerpujących informacji na wszelkie pytania, a także pomoże w dopełnieniu spraw formalnych, jakimi są; załatwienie zasiłku pogrzebowego, aktu zgonu i innym dokumentów wymaganych podczas organizacji ceremonii pogrzebowej.