Historia Zakładu Pogrzebowego Anioł

Zakład „Anioł” jest jednym z najdłużej działających zakładów pogrzebowych w Środzie Wielkopolskiej. Od wielu lat niosą pomoc Rodzinom w żałobie, oraz przykładają olbrzymią uwagę, aby z godnością i szacunkiem reprezentować członków Rodziny Zmarłego na każdym etapie czy to organizacji, czy przebiegu ceremonii pogrzebowej.

Zakres Usług Zakładu Pogrzebowego Anioł

Firma „Anioł” świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebu, zapewniając pomoc oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie. W ofercie znajdą Państwo usługi eksportacji ciała, usługi grabarskie, możliwość zamówienia oprawy muzycznej. Doświadczeni pracownicy zapewniają pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Pomogą w zorganizowaniu pochówku tradycyjnego lub kremacji. Są przygotowani, aby zorganizować każdą ceremonię, uwzględniając indywidualne potrzeby oraz życzenia swoich Klientów. Posiadają również duży wybór trumien, których wygląd jest bardzo ważnym elementem podczas ceremonii pogrzebu w tradycji polskiej. Poza trumnami posiadają także bardzo duży wybór urn oraz trumny specjalnie przeznaczone do kremacji ciała. Zakład posiada również kwiaciarnię, gdzie na Państwa życzenie wykonywane są piękne i oryginalne wiązanki, kosze, wieńce, kompozycje na trumny lub do urn z kwiatów żywych czy sztucznych, oraz ogromny wybór zniczy i lampionów.

Miejsce działania Zakładu Pogrzebowego Anioł

Siedziba zakładu „Anioł” znajduje się w Środzie Wielkopolskiej na ulicy Wiosny Ludów nr 3. Swoje usługi świadczą na terenie gmin: Dominowo, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl, Krzykosy, Środa Wielkopolska. Pracownicy pełnią dyżur telefoniczny, pozostając do Państwa dyspozycji przez całą dobę.