fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CALLA Węgrów

ul. Tadeusza Kościuszki 86, 07-100 Węgrów

801 12 12 12

Organizujesz pogrzeb? Wybierz sprawdzony zakład pogrzebowy z Węgrowa. Zadzwoń, pomożemy Ci ze wszystkim – 801 12 12 12.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Węgrowie

Herb miasta WęgrówWęgrów to miasto położone w województwie mazowieckim na prawym brzegu rzeki Liwiec. Zajmuje powierzchnię 35,51 km² i liczy ponad 12 tysięcy mieszkańców. Przez miasto przepływa Czerwonka, czyli struga dorzecza Bugu. Na terenie miasta rozwija się przemysł odlewniczy, meblowy, a także spożywczy i maszyn rolniczych.

Jednym z najważniejszych zabytków na terenie miasta jest Kościół pw. Wniebowzięcia NMP. W zakrystii kościoła mieści się Lustro Twardowskiego z XVI wieku, którego właścicielem wg legendy miał być alchemik i mag Mistrz Twardowski. Innym ważnym zabytkowym obiektem sakralnym jest drewniany kościół ewangelicki z 1679 roku.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Węgrów

Wybierając numer infolinii pogrzebowej 801 12 12 12, zostaną Państwo połączeni ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym na terenie Węgrowa. Uzyskają Państwo niezawodną pomoc, a także wyczerpujące informacje dotyczące pochówku zarówno na cmentarzu w Węgrowie, jak i na innym wybranym cmentarzu w okolicy.

Zakład Pogrzebowy CALLA Węgrów współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na tym terenie. W ramach świadczonych usług pogrzebowych zapewnia sprawny i bezpieczny transport zwłok z każdego miejsca wskazanego przez osobę zgłaszającą. Oferuje również pomoc w wypełnieniu formalności, które spadają na bliskich Osoby Zmarłej w tym trudnym czasie. Ponadto grono doświadczonych pracowników służy fachowym doradztwem, jeśli chodzi o wybór niezbędnych utensyliów pogrzebowych. Są to m.in. trumny, urny, odzieży dla Osoby Zmarłej, klepsydry czy też np. tabliczki nagrobne. Firma funeralna z siedzibą w Węgrowie zapewnia profesjonalne przygotowanie pogrzebu świeckiego oraz w każdym obrządku wyznaniowym, zarówno tradycyjnego, jak i poprzedzonego kremacją ciała.

Cmentarze w Węgrowie

Cmentarz parafialny w Węgrowie zlokalizowany jest przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Do czasów obecnych zachował się także zabytkowy cmentarz protestancki. Najstarsze nagrobki pochodzą z XVII wieku, na obszarze nekropolii znajdują się m.in. groby szkockich tkaczy. Cmentarz znajduje się na szlaku turystycznym Drewniane Skarby Mazowsza. Z kolei nieczynny już cmentarz żydowski został założony w połowie XVIII wieku i znajdował się przy obecnych ulicach Przemysłowej, Bohaterów Warszawy, a także Berka Joselewicza. W 1982 roku na terenie dawnej nekropolii wzniesiono lapidarium składające się z ocalałych macew – zachowało się około 400 nagrobków.

Krematorium w Węgrowie

Najbliżej krematorium znajduje się w Wyszkowie. Zakłady pogrzebowe z miasta Węgrów w zakresie kremacji współpracują m.in. z Krematorium Wyszków, zapewniając profesjonalne, a także bezpieczne i sprawne wykonanie usługi.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe