fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Warszawa Targówek

ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa

801 12 12 12

513 059 721

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w dzielnicy Targówek

Całodobowy kontakt z doradcą pogrzebowym Warszawa Targówek 801 12 12 12.

Jeżeli kiedyś znajdziecie się Państwo w tej trudnej sytuacji, dowiadując się o śmierci bliskiej Wam osoby, nie będziecie wiedzieli co dalej zrobić i jak wszystko załatwić. Możecie zadzwonić na 801 12 12 12 numer Pogotowia Pogrzebowego, pod którym całą dobę można zgłosić transport zwłok lub usługę pogrzebu. Doświadczeni pracownicy infolinii przyjmą zgłoszenie i pomogą w dalszych czynnościach. Pogotowie Pogrzebowe działa wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba, także na dzielnicy Targówek w Warszawie. Targówek to położona na prawnym brzegu Wisły, oddalona od Śródmieścia o 8 km dzielnica stolicy. Jej powierzchnia wynosi 24,22 km², a zamieszkuje ją ponad 124 000 osób, w większości kobiet. Teren szczególnie upodobany sobie przez rodziny z dziećmi oraz osoby na emeryturze, które w ciszy i spokoju mogą korzystać z dostępnego czasu wolnego. Obecnie w skład Targówka wchodzi 7 mniejszych obszarów (podział wg Miejskiego Systemu Informacji): Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów oraz Utratę. Natomiast de facto dzielnicę tą podzielić można na część przemysłową (Targówek Fabryczny) oraz mieszkaniową (Zacisze, Targówek Mieszkaniowy oraz Bródno). Przemysłowy charakter okolicy oddają obecnie istniejące tam zakłady przemysłowe i produkcyjne takie jak: Procter&Gamble, Tuplex, wymagająca rozbudowy spalarnia śmieci czy centra dystrybucyjne m.in. Kompanii Piwowarskiej SA oraz firm kurierskich UPS i Dpd. Warszawska dzielnica Targówek posiada dogodną komunikację z centrum. Niewątpliwie jest to zasługą, otwartym w 2019 roku dwóm stacjom II linii metra (docelowo na ich być na terenie Targówka 5), kilku istniejących linii tramwajowych oraz połączeniom autobusowym. Niższe niż w centrum stolicy ceny oraz duża liczba miejsc w żłobkach, przedszkolach oraz podstawówkach, sprawia, że chętnie osiedlają się tu rodziny z dziećmi w wieku szkolnym.

Jak podają źródła około 30% powierzchni Targówka, zajmują tereny zielone. Największym z nich jest, zajmujący ponad 134 ha areału Las Bródnowski wraz z Parkiem, słynący m.in. z pozostałości po Forcie Lewicpol (wchodzącym w skład Twierdzy Warszawa), z Parku Rzeźby (będącego miejscem całorocznych wystaw oraz artystycznych instalacji) czy Ogrodu Sensorycznego dla dzieci. Kolejnym miejscem, na które warto zwrócić uwagę, jest Park Wiecha, na którego terenie znajduje się tor dla jeżdżących na wrotkach, ujęcie wody oligoceńskiej, boisko do koszykówki oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie Parku siedzibę swą ma także Teatr Rampa, słynący z wystawiania wielu musicali oraz spektakli.

Dzielnica Targówek znana jest również ze względu na istnienie na jej terenie: piaszczystej plaży nad Zalewem Bardowskim, liczącego ok. 4500 m² Psiego Parku z wieloma atrakcjami dla mniejszych i większych pupili, centrum IKEA oraz działającego tutaj Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Zachęcamy do sprawdzenia jakie zakłady pogrzebowe Warszawa współpracują z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie stolicy.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Warszawa Targówek

Na terenie dzielnicy Targówek Pogotowie Pogrzebowe zaufało zakładowi, który od wielu lat zajmuje się profesjonalną, kompleksową organizacją pochówków tradycyjnych i tych związanych z kremacją. Posiada niezbędne do tego wiedzę, uprawnienia, narzędzia, pracowników oraz miejsce. Planuje oraz realizuje pogrzeby różnych wyznań, oraz te o charakterze świeckim, charakteryzujące się obecnością mistrza ceremonii oraz wygłaszaną mową pogrzebową.

Personel firmy stanowią osoby wykształcone, znające specyfikę branży funeralnej, życzliwe oraz kulturalne. Ich głównym celem jest poznanie oraz zaspokojenie preferencji Rodziny zamawiającej pogrzeb, co do sposobu realizacji oraz charakteru pochówku, tak aby spełniał ich oczekiwania oraz został przeprowadzony z należytą godnością i szacunkiem. Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Warszawa Targówek podejmuje się realizacji nawet tych indywidualnych i niestandardowych życzeń. Zlecając usługę pogrzebu firmie Pogotowia Pogrzebowego na terenie Targówka, nie muszą się Państwo martwić o kwestie związane z ubiorem zmarłego oraz jego profesjonalną kosmetyką. Kadra posiada bowiem doświadczenie w zakresie tanatopraksji i zadba o naturalny wygląd Państwa bliskiego. W siedzibie zakładu można zapoznać się z szerokim wachlarzem dostępnych wzorów oraz rodzajów urn, trumien, krzyży czy tabliczek.

Firma, o której mowa, świadczy także usługi transportu zwłok, lokalne w obrębie stolicy, krajowe oraz międzynarodowe. Posiada przystosowane do tego celu, nowoczesne karawany oraz wykwalifikowanych kierowców. Działając z Państwa upoważnienia, zajmuje się uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, tłumaczeń dokumentów czy pilnowaniem ustalonych terminów. Kadra zakładu całodobowo zajmuje się eksportacją osób zmarłych, z domów prywatnych, prosektoriów, hospicjów czy domów opieki. Pomoże i doradzi o każdej porze dnia lub nocy.

Cmentarze na Targówku

Na terenie dzielnicy Targówek znajduje się liczący ponad 113 ha powierzchni Cmentarz Bródnowski, zwany także Bródzieński, na którym miejsce ostateczne znalazło już ponad 1,2 mln osób, co czyni go jedną z największych nekropolii w Europie. Został on konsekrowany i otwarty w 1884 roku i od tamtej pory jest miejscem pochówku licznych warszawiaków. Cmentarz Bródnowski w czasie wojny stanowił arsenał broni (przechowywano ją w grobowcach), poligon oraz miejsce ćwiczeń żołnierzy. Na terenie tej nekropolii znajduje się wiele grobów słynnych Polaków, polityków (Roman Dmowski, Paweł Wypych), aktorów (Jerzy Łapiński, Janusz Cywiński), muzyków (Mieczysław Fogg, Łucja Prus) oraz sportowców (Antoni Kolczyński, Halina Konopacka).

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe