fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy AMABILIS Warszawa Rembertów

ul. Komandosów 14, 04-485 Warszawa

801 12 12 12

667 130 899

Rzetelny i stosowny pochówek to dla nas priorytet.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w dzielnicy Rembertów

Całodobowy kontakt z doradcą pogrzebowym Warszawa Rembertów 801 12 12 12.

Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim działaniem teren całego kraju, dając wsparcie każdemu człowiekowi dotkniętemu bolesną utratą bliskiej osoby. Pod numerem 801 12 12 12 można uzyskać natychmiastową pomoc, niezależnie od lokalizacji oraz godziny. Pogotowie Pogrzebowe pozostaje do dyspozycji każdej Rodziny całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia – również niedziele i święta. Na terenie Warszawy dla Pogotowia Pogrzebowego, profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez kilka zakładów o bardzo dobrej opinii i bogatym wachlarzu usług.

Rembertów to jedna z osiemnastu dzielnic miasta stołecznego Warszawy. Dzielnica ta położona jest w prawobrzeżnej części stolicy i zamieszkiwana jest przez 24 513 osób. Powierzchnia Rembertowa wynosi 19.30 km2. Dzielnica podzielona jest na 11 osiedli: Czaplowizna, Nowa Wygoda, Nowy Rembertów, Magenta, Karolówka, Mokry Ług, Kawęczyn, Stary Rembertów, Rembertów, Zygmuntów i Wygoda. Rembertów jest bardzo zieloną dzielnicą, bowiem 30% jej powierzchni stanowią lasy. Na terenie dzielnicy zlokalizowany jest leśny rezerwat przyrody Kawęczyn oraz Kanał Bródnowski. Rembertów jest dzielnicą, w której szczególnie zauważalna jest obecność miejsc o wartości historycznej – to właśnie w tym rejonie mieści się pomnik Więźniów Obozu NKWD, tablice upamiętniające ludzi, których deportowano w głąb Związku Radzieckiego. W Rembertowie znajdowało się getto przeznaczone dla ludności żydowskiej, otoczone drutem kolczastym. Na mapie dzielnicy znajdują się pomniki upamiętniające Żydów zamordowanych w trakcie likwidacji getta, a także ludzi starych i chorych, rozstrzelanych w obozach.

Na terenie tej dzielnicy na osiedlu Kawęczyn zlokalizowana jest ciepłownia, której komin sięga 300 metrów wysokości, co sprawia, że jest najwyższą budowlą w Warszawie. Ciepłownia ta jest kluczowym źródłem ciepła w stolicy i wchodzi w skład zespołu Elektrociepłowni Warszawskich. Przy ulicy Cyrulików znajduje się z kolei stacja kolejowa obsługiwana przez Warszawską Kolej Miejską i Koleje Mazowieckie – Warszawa Rembertów. Stacja ta jest zarówno stacją pasażerską jak i towarową. Znanym punktem na mapie dzielnicy jest również przystanek kolejowy Warszawa Mokry Ług. Wartym uwagi miejscem w dzielnicy Rembertów jest Kościół świętego Rafała Kalinowskiego, mieszczący się na terenie Akademii Sztuki Wojennej. Zabytkowa budowla powstała pod koniec XIX wieku i początkowo była ona cerkwią prawosławną. Po I Wojnie Światowej budowlę przekazano Wojsku Polskiemu i przemianowano ją na kościół garnizonowy wyznania katolickiego. Wspomniana Akademia Sztuki Wojennej jest miejscem powstałym w 2016 roku, publiczna uczelnia wojskowa zlokalizowana w Rembertowie jest także ośrodkiem naukowo-badawczym. Centrum Badań nad Bezpieczeństwem znajduje się właśnie w tej Akademii i działa na potrzeby Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Warszawa Rembertów

Na terenie dzielnicy Rembertów, zakładem reprezentującym grupę Pogotowie Pogrzebowe jest Zakład Pogrzebowy AMABILIS Warszawa Rembertów. Zakład ten posiada wieloletnie doświadczenie, a jego priorytetem jest organizacja rzetelnych i stosownych pochówków Osób Zmarłych, godne upamiętnienie tych osób oraz oddanie pełni szacunku w stronę pogrążonych w żałobie Rodzin. Wsparcie ze strony zaufanych pracowników zakładu daje każdej Rodzinie zgłaszającej się po pomoc pewność, że zostaną maksymalnie odciążeni z przykrych obowiązków, na każdym etapie organizacji ceremonii pożegnalnej. Starannie wyselekcjonowana oferta pozwala Rodzinom na spokojne przeżycie okresu żałoby, poddanie się kontemplacji i wspomnieniom o Osobie Zmarłej. Pracownicy zakładu świadczą usługi mobilnego biura, dzięki czemu można dopełnić wszystkich szczegółów bez opuszczania domu. Na podstawie upoważnienia, obsługa wykona niezbędne czynności w imieniu Rodziny tam, gdzie jest to konieczne – w urzędzie, kościele i u zarządcy cmentarza. Pomoc obejmuje także uzyskanie zasiłku pogrzebowego ze stosownych instytucji. Firma realizuje pochówki zarówno religijne wszystkich wyznań, jak i świeckie. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego Klienta, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie pogrzebu tradycyjnego, jak i poprzedzonego spopieleniem ciała – kremacje wykonywane są na najwyższym poziomie z zachowaniem konkurencyjnych cen. Oferta zakładu obejmuje duży wybór trumien i urn wysokiej jakości, różnorodne kompozycje kwiatowe, eleganckie i niepowtarzalne. Pracownicy zapewniają ich transport na miejsce uroczystości. Zakład prowadzi sprzedaż nagrobków w konkurencyjnych cenach, zachowując przy tym wysoki standard. Dodatkowo oferta obejmuje niezbędne akcesoria funeralne takie jak znicze, krzyże, tabliczki nagrobne, a także nekrologi i wzruszające kondolencje. Zakład zapewnia na każdej uroczystości nagłośnienie i oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalistów. Zaangażowany w misję zakładu personel całodobowo dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, a także realizuje transport Zmarłego na terenie Polski i poza jej granicami. Całość usług i świadczeń prezentowanych przez zakład Pogotowia PogrzebowegoAMABILIS jest gwarancją pochówku zrealizowanego z najwyższym majestatem, pochówku pełnego godności, klasy i elegancji. Jest również gwarantem pięknego upamiętnienia Osoby Zmarłej, w sposób niepowtarzalny i wyjątkowy. Zakład świadczy kompleksowe usługi funeralne codziennie i całodobowo, dając każdej Rodzinie pewność natychmiastowego wsparcia w tych ciężkich chwilach. Zachęcamy do sprawdzenia jakie zakłady pogrzebowe Warszawa współpracują z Pogotowiem Pogrzebowym.

Cmentarze Rembertowa

Na mapie Rembertowa zlokalizowany jest jeden rzymskokatolicki cmentarz. Nekropolia otwarta została w 1928 roku i jej zarządcą jest parafia Matki Boskiej Zwycięskiej. Cmentarz o kształcie prostokąta otoczony jest trzema bramami, a na jego terenie pochowano wielu mieszkańców Warszawy zasłużonych dla dzielnicy i całego miasta.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe