fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Ochota

ul. Sołtana 1A, 01-494 Warszawa

801 12 12 12

791 112 211

Zakład Pani Magdaleny stawia sobie za cel towarzyszenie Rodzinie na każdym etapie przygotowania uroczystości.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w dzielnicy Ochota

Całodobowy kontakt z doradcą pogrzebowym Warszawa Ochota 801 12 12 12.

Pogotowie Pogrzebowe niesie pomoc poprzez profesjonalne usługi funeralne na terenie całego kraju, w tym Warszawy. Dzwoniąc na numer 801 12 12 12, uzyskasz natychmiastową pomoc, wsparcie i zrozumienie. Na terenie stolicy z Pogotowiem Pogrzebowym współpracują liczne zakłady pogrzebowe Warszawa o nieposzlakowanej opinii, stawiających na najwyższą jakość, godność i szacunek wobec osoby zmarłej i pogrążonej w bólu i rozpaczy Rodziny. Pogotowie Pogrzebowe i jego wykwalifikowany personel, pozostają do dyspozycji każdego człowieka codziennie, także w niedziele i święta, przez 24 godziny na dobę.

Ochota jest jedną z 18 dzielnic Warszawy. Zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części miasta. Powierzchnia dzielnicy wynosi 9,72 km² i jest najbardziej zaludnioną dzielnicą w Warszawie, bowiem liczba mieszkańców Ochoty wynosi 82 484 osoby. Według Miejskiego Systemu Informacji w dzielnicy Ochota wyróżnia się 4 obszary: Rakowiec, Szczęśliwice, Filtry i Starą Ochotę. Pierwsze pisemnie informacje dotyczące terenu, na którym obecnie mieści się dzielnica Ochota, pojawiały się już w 1238 roku, a sama nazwa dzielnicy pochodzi od nazwy karczmy. Na terenie dzielnicy znajduje się wiele placówek oświatowych, edukacyjnych, domów kultury. Zlokalizowany jest tu nowoczesne miasteczko uniwersyteckie zwane Kampusem Ochota, a na jego terenie znajdują się jednostki Polskiej Akademii Nauk, Uniwersytetu Warszawskiego, IIMCB, czyli Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej czy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na mapie warszawskiej Ochoty poza szkołami i ośrodkami, mieści się wiele parków i skwerów, między innymi Park Zachodni i Park Szczęśliwicki, na którego terenie można zaobserwować wiele gatunków ptaków takich jak dzięcioł białoszyi, łabędź niemy, raniuszek czy rudzik. Ochota to także miejsce, gdzie jest wiele pomników upamiętniających różne postacie i wydarzenia, na przykład pomnik Marii Skłodowskiej-Curie, pomnik Lotnika i pomnik Szczęśliwego Psa.

Przy ulicy Koszykowej 81 znajdują się warszawskie filtry wody – Zespół Stacji Filtrów. Teren, na którym znajduje się wiele obiektów wpisanych do rejestru zabytków, zbudowany został w 1886 roku i jest on częścią Zakładu Centralnego Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Zbiorniki wody czystej, hale filtrów podziemnych, dawne stajnie powstałe według projektu brytyjskiego inżyniera Williama Lindleya, wpisane są do rejestru zabytków. Przykładem architektury okresu międzywojennego w dzielnicy Ochota jest Kolonia Lubeckiego. Osiedle wpisane jest do rejestru zabytków wraz z otaczającą je zielenią, na jego terenie znajdują się między innymi Teatr Ochoty, Zieleniec Wielkopolski czy siedziba Najwyższej Izby Kontroli.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Warszawa Ochota

Zakładem niosącym kompleksowo pomoc wszystkim Rodzinom dotkniętym utratą bliskiej osoby, nieprzerwanie od wielu lat i z ogromnym zaangażowaniem, jest Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Ochota. Znakiem charakterystycznym firmy jest rzetelność, sumienność, uczciwość i dbałość o każdy szczegół. Pomoc i wsparcie ze strony zakładu Pogotowia Pogrzebowego rozpoczyna się już od pierwszych chwil obecności Rodziny w zakładzie i obejmuje każdy, nawet najdrobniejszy etap związany z organizacją i obsługą godnej ceremonii pożegnalnej. Priorytetem firmy jest satysfakcja Rodziny, spełnienie wszelkich jej dyspozycji i życzeń, oraz indywidualne, pełne ciepła i życzliwości podejście.

Wiedząc jakiej pomocy oczekują Rodziny i z jakimi problemami borykają się w obliczu bolesnej straty, przygotowano serwis usług i świadczeń zapewniających im maksymalne odciążenie ze spraw związanych z pogrzebem. W imieniu Rodziny, na podstawie stosownego upoważnienia, zakład wypełnia wszelkie formalności w urzędach, kancelariach kościelnych, u zarządców cmentarzy, a także w zakresie uzyskania zasiłku funeralnego ZUS. Personel reprezentujący Rodzinę dokłada wszelkich starań, by wszystko odbyło się terminowo i bezproblemowo. Zakład realizuje ceremonie tradycyjne z wykorzystaniem trumny, urnowe poprzedzone procesem kremacji, a także uroczystości świeckie i innych wyznań. Oferta obejmuje bardzo duży wybór trumien i urn, dostępnych w formach tradycyjnych i nowoczesnych, z wysokiej jakości materiałów. W ofercie ujęto także akcesoria funeralne niezbędne przy organizacji pochówku, takie jak krzyże, tablice nagrobne, nekrologi i wzruszające kondolencje. Zakład zapewnia także profesjonalne nagłośnienie i uroczystą oprawę muzyczną. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami firma posiada bogaty wybór oprawy kwiatowej w postaci wieńców, wiązanek i stroików. Kompozycje kwiatowe dostarczane są przez obsługę zakładu na miejsce uroczystości. Firma dokonuje całodobowej eksportacji osób zmarłych z miejsca zgonu za pomocą specjalistycznych karawanów wysokiej klasy, a także prowadzi sprzedaż nagrobków z wielu rodzajów granitu, takich jak impala, szwed, brąz królewski, reprezentując tym samym bardzo wysoką jakość i klasę.

Cmentarze Ochoty

Na terenie warszawskiej dzielnicy Ochota, przy ulicy Żwirki i Wigury, zlokalizowany jest Cmentarz Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich – jest to miejsce upamiętniające wszystkich poległych w wyniku ran, chorób i działań wojennych w czasie II Wojny Światowej. Cmentarz ten otwarty został w 1950 roku i od tamtej pory był wielokrotnie dewastowany. Na terenie nekropolii pochowanych jest 21 468 żołnierzy, a głównym punktem cmentarza są rzeźby żołnierzy Armii Czerwonej.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe