fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Warszawa Białołęka

ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa

801 12 12 12

513 059 721

Zakład Pogrzebowy Elizjum oferuje wszechstronną pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej na Białołęce.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w dzielnicy Białołęka

Całodobowy kontakt z doradcą pogrzebowym Warszawa Białołęka 801 12 12 12.

Moment śmierci to bardzo trudny czas, z którym muszą zmierzyć się Osoby, które straciły najbliższych. To czas smutku, niedowierzania, ale także dezorientacji i myślenia co dalej, co począć. Jeżeli znajdziecie się kiedyś Państwo w takiej chwili i nie będziecie wiedzieć, co, gdzie i jak załatwić – Pogotowie Pogrzebowe jest do Waszej dyspozycji. Dzwoniąc na numer 801 12 12 12, uzyskacie Państwo niezbędną pomoc, zgłosicie usługę pogrzebu lub transportu zwłok. Nasi pracownicy pozostają na stanowisku przez całą dobę, świadcząc wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne, także na terenie dzielnicy Białołęka w Warszawie, szczegóły możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Warszawa. Białołęka to jedna z prawobrzeżnych dzielnic naszej stolicy, której wschodnia i północna granica wyznacza koniec terenu miasta stołecznego. Jest ona jedną z największych dzielnic Warszawy, jej powierzchnia liczy 73,04 km² i zamieszkiwana jest przez ponad 129 000 osób. Co istotne, biorąc pod uwagę wiek populacji żyjącej tam na co dzień, jest to najmłodsza z wszystkich dzielnic stolicy, zaledwie ok. 11 % mieszkańców Białołęki stanowią seniorzy. Według Miejskiego Systemu Informacji teren ten podzielony jest na 11 mniejszych obszarów, tj.: Nowodwory, Tarchomin, Henryków, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Białołęka Dworska, Szamocin, Kobiałka, Brzeziny i Grodzisk. Dzielnica ta jest bardzo zróżnicowana pod względem rozwoju, komunikacji czy szkolnictwa. Na jej terenie wyróżnić można część mieszkalną o dużej gęstości zaludnienia – blokowiska (Nowodwory, Tarchomin), obszar o zabudowie jednorodzinnej (Henryków, Choszczówka), a w jej wschodnim rejonie osiedla mające charakter wiejski (Kobiałka, Brzeziny). Natomiast południowa i centralna część Białołęki to typowo przemysłowy teren. Siedziby swoje mają tu liczne przedsiębiorstwa, m.in. Polfa Tarchomin SA, Elektrociepłownia Czajka, Coca-Cola HBC Polska, wydawnictwo Agora oraz największa oczyszczalnia ścieków w Polsce – „Czajka”. Będąc na terenie Białołęki, warto odwiedzić Zespół Dworski Mostowskich, który stanowi kompleks pałacowo-parkowy wraz z dworkiem zbudowanym z drewna, a całość utrzymana jest w stylu barokowym. Jest to miejsce idealne również dla osób preferujących turystykę sakralną, bowiem w kościele przy ul. Mehoffera 2, można podziwiać jedyne w Warszawie detale architektoniczne – pochodzące z XVI wieku, z kolei świątynia znajdująca się na ulicy Głębockiej, jest unikalna bowiem w całości wykonana z modrzewia. Białołęka to bardzo zielona dzielnica popularna wśród rodzin z dziećmi, osób preferujących aktywny styl życia oraz wielbicieli czworonogów. Mogą oni korzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu, przechadzając się po wale wiślanym, odwiedzając Ławice Kiełpińskie, będące rezerwatem przyrody czy udając się na Kanał Żerański, stanowiący miejsce połączenia wodnego pomiędzy królową polskich rzek, a Jeziorem Zegrzyńskim.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Warszawa Białołęka

Na terenie dzielnicy Białołęka Pogotowie Pogrzebowe reprezentuje Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Warszawa Białołęka. Firma świadczy kompleksowe, całościowe usługi funeralne, nakierowane na pomoc osobom pragnącym zorganizować godny pochówek swoich Bliskich, przy zachowaniu koniecznych procedur oraz wysokiej jakości obsługi. Ten dom pogrzebowy specjalizuje się zarówno w przygotowaniu tradycyjnej ceremonii pochówku, jak i tej związanej z kremacją. Jeżeli życzeniem Rodziny jest przeprowadzenie uroczystości bezwyznaniowej, czyli świeckiej, personel również pomoże zadbać o jej należną oprawę. Dobierze melodię towarzyszącą pożegnaniu tak, aby odzwierciedlała upodobania Osoby Zmarłej, przygotuje tekst mowy pożegnalnej oraz zapewni usługi profesjonalnego mistrza ceremonii, aby całość miała wyjątkowy i indywidualny charakter. Zakład Elizjum dysponuje nie tylko długoletnim doświadczeniem w branży funeralnej, lojalną i wykwalifikowaną kadrą, ale także bogatym zapleczem technicznym oraz szerokim asortymentem koniecznych i dodatkowych utensyliów.

Bliscy Osób Zmarłych mogą być pewni, że powierzając organizację usługi pogrzebu tej właśnie firmie, będą mogli wszystkie kwestie z nią związane załatwić w jednym miejscu, w komfortowych warunkach, przy wsparciu empatycznej kadry. Wesprze ich ona w doborze oprawy florystycznej i muzycznej ceremonii, po uzyskaniu upoważnienia uzgodni niezbędne kwestie w kościele i u zarządców cmentarzy. Jeżeli takie będzie życzenie Rodziny wyznaczony pracownik może również pomóc w uzyskaniu należnych zasiłków z ZUS czy KRUS. Co istotne zakład Pogotowia Pogrzebowego na warszawskiej dzielnicy Białołęka świadczy także usługi transportu zwłok. Jego personel zajmie się zarówno lokalną eksportacją do swojej chłodni, przewozem Osoby Zmarłej na terenie całego kraju, jak również  transportem międzynarodowym. Firma korzysta z nowoczesnej floty karawanów marki Mercedes, spełniających konieczne wymogi sanitarne oraz doświadczonych kierowców, dbających o bezpieczeństwo takiego przewozu. Korzystając więc z usług tego właśnie zakładu, mogą mieć Państwo pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z Waszą wolą, oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi.

Cmentarze w dzielnicy Białołęka

Na obszarze dzielnicy Białołęka w Warszawie istnieje jeden czynny cmentarz rzymskokatolicki, to licząca 2,2 ha powierzchni nekropolia parafialna na Tarchominie. Obejmuje ona również teren byłego cmentarza polskokatolickiego i znajdują się na niej między innymi nieliczne już obecnie groby żołnierzy z czasów II wojny światowej oraz wydzielona, specjalna kwatera dla zakonnic pochodzących ze Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi. Ponadto na terenie Białołęki zlokalizowane są jeszcze trzy nieczynne cmentarze ewangelickie, w Kępie Tarchomińskiej, Brzezinach i na Ruskowym Brodzie, które dzisiaj pełnią już tylko rolę historyczną.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe