fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Bemowo

ul. Sołtana 1A, 01-494 Warszawa

801 12 12 12

791 112 211

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły oferuje pomoc w organizacji pochówku Zmarłego.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w dzielnicy Bemowo

Całodobowy kontakt z doradcą pogrzebowym Warszawa Bemowo 801 12 12 12.

Pogotowie Pogrzebowe działa na terenie całego kraju, w każdym miejscu niezależnie od tego gdzie się Państwo znajdujecie, możecie zgłosić się po pomoc. Przez całą dobę pod numerem infolinii 801 12 12 12 wykwalifikowani pracownicy służą swoją pomocą i wsparciem. Pogotowie Pogrzebowe nawiązało współpracę z wieloma zakładami pogrzebowymi, dlatego zawsze możecie mieć Państwo pewność, że realizacją pochówku bliskiej Państwu osoby zajmie się firma z Państwa okolicy.

Bemowo jest dzielnicą Warszawy, położoną w jej lewobrzeżnej części. Liczba mieszkańców tej dzielnicy wynosi 123 932 osoby, w większości zamieszkiwana jest przez rodziny z dziećmi, a to ze względu na spokojną okolicę oraz dobrą komunikację z centrum. Według Miejskiego Systemu Informacji dzielnica ta dzieli się na 10 mniejszych obszarów (Lotnisko, Fort Radiowo, Boernerowo, Bemowo-Lotnisko, Fort Bema, Groty, Górce, Chrzanów, Jelonki Północne oraz Jelonki Południowe). Często w prasie i mediach nazywana jest płucami Warszawy, wynika to z faktu, że ponad 50% jej powierzchni stanowią tereny zielone, na czele z ponad 500 ha Lasem Bemowskim oraz z bliskim sąsiedztwem Puszczy Kampinoskiej. Na terenie Bemowa znajdują się forty dawnej Twierdzy Warszawa – zespołu fortów wzniesionych przez władze Imperium Rosyjskiego pod koniec XIX wieku. Trzy z nich uzyskały wpis do rejestru zabytków – Fort Bema, Fort Blizne i Fort Chrzanów. Czwartym fortem jest Fort Babice położony przy ulicy Radiowej. Obecnie najlepiej zachowanym z nich jest Fort Bema, który stanowi miejsce licznie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, co jest efektem istniejącego tam, największego w stolicy, liczącego ponad 2 ha, placu zabaw, parku linowego oraz wielu popularnych kawiarni. Innym ważnym obiektem na mapie dzielnicy jest Lotnisko Babice, położone na granicy Bemowa z dzielnicą Bielany. Warto zaznaczyć, iż obecnie lotnisko to, oprócz swojej koronnej działalności związanej z wojskowością i lataniem, jest również miejscem wielu eventów o charakterze rozrywkowym, sportowym i kulturalnym. Cyklicznie odbywają się na jego obszarze m.in. koncerty gwiazd polskiej i zagranicznej estrady, Bieg Armagedon czy Rajd Barbórka. Nieodłącznym elementem kojarzącym się z Bemowem jest Wojsko Polskie. Związane jest to z faktem, że na terenie dzielnicy funkcjonuje m.in. Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych, zlokalizowana jest tutaj Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego, a samo lotnisko skupia wokół siebie liczne instytuty badawcze. Ostatnim, ale nie najmniej ważnym punktem Bemowa, na który warto zwrócić uwagę, jest Transatlantycka Centrala Radionadawcza uruchomiona po raz pierwszy w 1923 roku.  Obecnie w miejscu dawnej centrali znajduje się jedynie pomnik upamiętniający antenę, został odsłonięty w 2018 roku.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Warszawa Bemowo

Na terenie warszawskiej dzielnicy Bemowo przedstawicielem Pogotowia Pogrzebowego jest Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły Warszawa Bemowo. To doskonała, profesjonalna firma, posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku stołecznych usług funeralnych, w zakresie organizacji usług pogrzebu oraz transportu zwłok. Zakład posiada niezbędne zaplecze kadrowe, ekonomiczne, logistyczne, a także techniczne, aby móc zrealizować wyżej wymienione usługi na wysokim poziomie.

Powierzając realizację pochówku pracownikom firmy, mogą być Państwo pewni, że wszystko począwszy od eksportacji Osoby Zmarłej, poprzez wybór koniecznych akcesoriów, usługi grabarskie, aż po samą ceremonię na cmentarzu, wykonane będzie rzetelnie, zgodnie z Waszymi wytycznymi. Kadra zakładu posiada teoretyczną oraz praktyczną wiedzę na temat organizacji zarówno usług pogrzebu o charakterze tradycyjnym jak i kremacji. Udzieli niezbędnych wyjaśnień oraz pomocy przy planowaniu ceremonii religijnej lub świeckiej, wypełni konieczną dokumentację, a w razie potrzeby wystąpi z wnioskiem o należne świadczenia, zasiłki czy ubezpieczenia. Zakład reprezentujący Pogotowie Pogrzebowe na obszarze Bemowa świadczy również kompleksowe usługi związane z transportem Osób Zmarłych. Posiada niezbędne pozwolenia, doświadczonych kierowców, pracowników doskonale znających się na przepisach prawnych związanych z przewozem Zmarłych oraz niezbędne do tego nowoczesne karawany. Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły swe usługi logistyczne świadczy na rynku lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Personel firmy pracuje w systemie całodobowym, aby zawsze mieli Państwo pewność, że w razie konieczności, możecie liczyć na ich pomoc, w dzień i w nocy. Powierzając im proces organizacji pochówku bliskiej Wam osoby, nie będziecie musieli martwić się o odzież dla Zmarłego, zamówienie wieńców i wiązanek czy pamiątkowych obrazków. Również oprawa muzyczna zostanie zapewniona na najwyższym poziomie.

Cmentarze w dzielnicy Bemowo

W dzielnicy Bemowo znajduje się jedna nekropolia rzymskokatolicka, zlokalizowana w sąsiedztwie  Lotniska Warszawa – Babice, na osiedlu Boernerowo, jest to Cmentarz Bemowski. Obecnie nie można już na nim dokonywać pochówków, ale zachowało się tam kilkanaście historycznych nagrobków, z czasów II wojny światowej. Zachęcamy do sprawdzenia innych zakładów pogrzebowych, które współpracują z Pogotowiem Pogrzebowym – zakłady pogrzebowe Warszawa.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe