Najważniejsze informacje o Zakładzie Pogrzebowym Janusz Żero

Zakład Pogrzebowy JANUSZ ŻERO świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zakład jest doskonałym połączeniem tradycji i innowacji, o czym świadczą liczne pozytywne opinii od Rodzin korzystających z pomocy firmy w ciężkich chwilach związanych z odejściem Ukochanej Osoby. Zakład kładzie nacisk na uwzględnienie wszelkich potrzeb Klientów, niezależnie od tego, jak bardzo są skomplikowane.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Janusz Żero

Oferta przygotowana przez specjalistów branży funeralnej pozwala na kompleksową organizację uroczystości żałobnej z najwyższym majestatem i godnością. Zakład swoimi działaniem, w ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje cały powiat olecki. Wsparcie ze strony pracowników Zakładu Pogrzebowego JANUSZ ŻERO dotyczy każdego elementu związanego z procesem organizacyjnym pochówku. Pomoc obejmuje każdy szczegół, począwszy od wypełniania formalności w urzędach, kościele i u zarządcy cmentarza. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel jest w stanie odciążyć ją maksymalnie z każdej formalności, jaką należy dopełnić. Obejmuje to także z uzyskania zasiłku pogrzebowego, w ramach którego zrealizowany zostanie pochówek. Udogodnieniem dla Rodziny jest również pomoc świadczona w domu Klienta na specjalne życzenie. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby cały proces przebiegał w komfortowych warunkach. Firma posiada bardzo duży wybór trumien i urn z różnych gatunków materiałów o najwyższej jakości. Realizuje pochówki tradycyjne, urnowe poprzedzone kremacją, a także ceremonie świeckie. W ofercie firmy znaleźć można także ekshumacje zwłok i szczątków. Dodatkowo różnorodna oferta zakładu obejmuje szeroki wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów funeralnych takich jak różańce, modlitewniki, krzyże i tabliczki nagrobne. Dzięki współpracy z certyfikowanymi florystami i kwiaciarniami o nienagannych opiniach firma oferuje wyjątkowe dekoracje kwiatowe w postaci wieńców, wiązanek oraz bukietów okolicznościowych.

 

wiązanka pogrzebowa

 

Pomoc obsługi obejmuje także dobór uroczystej oprawy muzycznej, redagowanie nekrologów oraz klepsydr w sposób oddający cześć i należyty szacunek Osobie Zmarłej. Kolejną usługą, jaką zakład przygotował dla Rodzin dotkniętych utratą Bliskiej Osoby, jest opieka nad grobami. Firma usługę tę przygotowała z myślą o osobach, które mają problemy z poruszaniem się, osobach starszych bądź mieszkających w znacznej odległości od cmentarza na którym pochowani są Ich Bliscy, co uniemożliwia regularne dbanie o ład i porządek na grobie. Zakład świadczy usługi przewozu Osób Zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami. We współpracy z konsulatami i urzędami doświadczeni kierowcy sprawnie dokonują transportu międzynarodowego, wypełniając wszelkie formalności w imieniu Rodziny. Zakład dysponuje eleganckimi karawanami, które są dostosowane do wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych. Dodatkowo oferuje możliwość zorganizowania transportu dla uczestników ceremonii pogrzebowej, a także świadczy pomoc w zorganizowaniu stypy. Ponadto firma na życzenie Bliskich zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem reportażu fotograficznego i filmowego z uroczystości. Personel dostosowuje ceremonię w pełni do potrzeb Klienta, dlatego też możliwe jest zorganizowanie pogrzebu w charakterze innym niż tradycyjny, zgodnym z wyznaniem Rodziny, czy światopoglądem Zmarłego.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Janusz Żero

Kompleksowe usługi funeralne Zakładu Pogrzebowego JANUSZ ŻERO realizowane są na terenie powiatu oleckiego w województwie warmińsko-mazurskim. Siedziba firmy mieści się w Olecku przy ulicy Gdańskiej 17. Zachęcamy do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Olecko. Zakład prowadzi działalność całodobowo, zarówno właściciele, jak i profesjonalna obsługa, pozostają do dyspozycji każdej Rodziny codziennie, również w każdą niedzielę i wszystkie święta. Służą swoją wszechstronną wiedzą i zdobywanym latami doświadczeniem.