Zakład pogrzebowy w Olsztynku rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Firma Pogrzebowa Hera, nazywana również Olsztyńskim Centrum Pogrzebowym Pani Ewy Żuk jest wynikową wieloletniego doświadczenia oraz bardzo dobrej znajomości branży funeralnej. Hera to firma rodzinna, która bazuje zarówno na wiedzy zdobywanej przez lata, jak i na tradycjach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Początki historii firmy to czasy, kiedy nie liczyła się ilość, a jakość i tak też pozostało. Zarówno właścicielka, Pani Ewa Żuk, jak i jej pracownicy stawiają na jakość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta.

Szeroka wiedza i obycie sprawiają, że każda osoba związana z Zakładem Pogrzebowym Hera wie, że jest to trudna praca, która wymaga wiele czasu i zaangażowania poświęconego dla Rodzin, które zwracają się z prośbą o pomoc. Właścicielka przykłada ogromną wagę do swojej kadry pracowniczej. Są to osoby rzetelne, odpowiedzialne, profesjonalne i empatyczne. Mottem firmy jest „ludzie dla ludzi”, jest to prosty przekaz, który mówi o tym, że bez odpowiedniego podejścia i zaangażowania cała oprawa nie będzie miała tak wielkiej wartości. Praca w zakładzie pogrzebowym to ogromny obowiązek oraz poświęcenie i misja, jaką jest niesienie pomocy innym.

Oferta i usługi Zakładu Pogrzebowego Hera

Wspomniane wyżej motto „ludzie dla ludzi” można dostrzec również w sposobie, w jaki została przygotowana oferta Zakładu Pogrzebowego Hera. Zarówno pracownicy, jak i właścicielka poświęcają bardzo dużo uwagi oczekiwaniom i potrzebom swoich Klientów. Obserwują to, na co Rodziny najbardziej zawracają uwagę, albo to, czego najbardziej im brakuje. Firma zapewnia całodobowy transport Osób Zmarłych z każdego wskazanego przez Rodzinę miejsca. Niezależnie, czy będzie to dom prywatny, szpital, hospicjum czy dom opieki, pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia dojadą pod wskazany adres. Co więcej, firma zajmuje się również eksportacją Osób Zmarłych z zagranicy do Polski. Pracownicy znają wszelkie procedury, pomogą w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, przeprowadzą Państwa przez cały ten proces. Firma posiada specjalistyczne karawany, charakteryzujące się wysoką jakością i klasą. Zakład stawia na produkty oraz usługi wysokiej jakości, jednocześnie nie pozostaje firmą jedynie dla wybranych.

Karawany Zakład Pogrzebowy Hera Olsztyn

Pracownicy zawsze starają się dopasować ofertę do możliwości finansowych, jednak nie ujmując uroczystości ważności i powagi. Każda ceremonia zostaje w sposób indywidualny dopasowana do oczekiwań najbliższych. Co ważne pracownicy w szczególny sposób dbają również o komfort i wygodę podczas ustalania wszelkich szczegółów. Zadbają o odpowiednie warunki, dyskrecję i możliwość przeprowadzenia spokojnej i uważnej rozmowy. Kadra doskonale zdaje sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji znajduje się Rodzina, która zwraca się z prośbą o pomoc. Dlatego pracownicy służą pomocą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, doradzając najbliższym podczas organizacji ceremonii pogrzebowej. Zawsze starają się odciążyć Rodzinę podczas wypełniania tych przykrych obowiązków.

Pracownicy dopełnią wszelkich formalności koniecznych do dopełnienia w urzędach, kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza. Korzystając z usług tej olsztyńskiej firmy pogrzebowej, możecie Państwo być pewni, że obsługa będzie rzetelna i pełna profesjonalizmu. Firma realizuje ceremonie pogrzebowe na terenie całej Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stworzono możliwość bezgotówkowego rozliczenia pogrzebu, w ramach zasiłku ZUS/KRUS.

Zakład pogrzebowy zajmuje się organizacją każdego pochówku niezależnie od wyznania, czy formy. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na kremację, również w tej decyzji nie pozostaniecie sami, ponieważ właścicielka oraz pracownicy przeprowadzą Państwa przez szereg niezbędnych formalności. W ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju akcesoria funeralne takie jak: tabliczki, zarówno metalowe, jak i plastikowe, klepsydry. W tym trudnym dniu szczególnie ważna jest oprawa florystyczna, zakład zajmie się przygotowaniem odpowiednich wieńców i wiązanek. Dodatkowym elementem nadającym ceremonii pogrzebowej wyjątkowego, podniosłego charakteru jest oprawa muzyczna, w ofercie znajduje się do wyboru udział: chóru, skrzypka, trębacza oraz orkiestry pogrzebowej. Na życzenie Rodziny istnieje również możliwość przewiezienia uczestników ceremonii mikrobusem lub autobusem

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Hera

Zakład Pogrzebowy Hera w Olsztynie mieści się przy ul. Jagiellońskiej 60. Sprawdź zakłady pogrzebowe Olsztyn. To właśnie w tym miejscu, w biurze firmy, możecie Państwo ustalić wszystkie szczegóły ceremonii, dopełnić wymaganych formalności. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Służą pomocą, wsparciem, dzielą się swoim doświadczeniem, a kiedy mogą, wyręczają Państwa podczas wypełniania koniecznych obowiązków.