Godny polecenia zakład pogrzebowy w Olsztynie

Zakład Pogrzebowy HERA, który działa w Olsztynie i okolicach posiada wieloletnie doświadczenie w posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Dokładny zakres współpracy można sprawdzić na podstronie – zakłady pogrzebowe Olsztyn. Właścicielka Pani Ewa Żuk i jej zaufani pracownicy posiadający bogatą wiedzę z zakresu branży funeralnej. Dokładają wszelkich starań, by każda Rodzina korzystająca z ich usług, była w stu procentach zadowolona. Starają się odciążyć ją z przykrych obowiązków, otoczyć należytą opieką i udzielić maksymalnej pomocy na każdym etapie organizacji pochówku. Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe Żuk charakteryzuje się wysoką dbałością o każdy szczegół, sumiennością oraz terminowością. Pełen empatii i taktu zespół podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, a usługi oferowane przez firmę dostępne są dla każdego – bez względu na wyznawaną religię, czy status finansowy. Każda usługa wykonana jest z najwyższym majestatem i niezależnie od przedziału finansowego, w wysokiej jakości. Hasło przewodnie, dewiza, jaka przyświeca zakładowi i jego całej kadrze to „Ludzie dla ludzi”.

Najwyższej jakości, kompleksowe usługi pogrzebowe Olsztyn

Usługi będące w ofercie Zakładu Pogrzebowego HERA zostały starannie wyselekcjonowane w oparciu na wiedzę i doświadczenie, jakie posiada zarówno właścicielka firmy, jak i jej stały, wykwalifikowany personel. Każda usługa dostępna dla Rodzin pogrążonych w żałobie ma na celu maksymalne odciążenie ich z przykrych i bolesnych obowiązków związanych z pochówkiem, a także ułatwienie w dokonywaniu wyborów niezbędnych przy tym procesie. Firma Pani Ewy Żuk przygotowała także szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Są to przede wszystkim trumny i urny w wielu wzorach, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Doświadczony i pomocny personel chętnie pomoże, na podstawie stosownego pełnomocnictwa ze strony Rodziny, w wypełnieniu wszelkich formalności urzędowych, kościelnych, cmentarnych czy też tych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS. Zakład posiada zaplecze różnorodnych dekoracji florystycznych przygotowywanych przez profesjonalnych florystów. Oferta obejmuje wieńce, wiązanki, stroiki urnowe oraz inne kompozycje kwiatowe wykonane z naturalnych kwiatów.

Oprawa florystyczna Zakład Pogrzebowy Hera w Olsztynie

Pogrzeb w Olszynie? Sprawdź, co jeszcze oferuje Zakład Pogrzebowy Hera

W ofercie olsztyńskiego zakładu pogrzebowego znaleźć można także uroczystą oprawę muzyczną ceremonii w wykonaniu profesjonalnych skrzypków, trębaczy, chóru, a nawet orkiestry pogrzebowej. Dodatkowo przez całą dobę zaufani pracownicy w sposób sprawny i bezpieczny dokonują transportu zwłok z domu, szpitala, hospicjum, czy też innej lokalizacji do chłodni. Wszystkie pomieszczenia chłodnicze w zakładzie posiadają stosowne przeglądy oraz certyfikaty. Istnieje możliwość dokonania przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju, jak również poza jego granicami. Transport odbywa się przy pomocy specjalistycznych, nowoczesnych karawanów marki Mercedes, spełniających wymogi sanitarne i techniczne. Obsługa firmy wykonuje niezbędne czynności z zakresu tanatopraksji ogólnej i kosmetyki łącznie z ubiorem Osoby Zmarłej.

Do dyspozycji gości ceremonii firma przygotowała minibusy wraz z kierowcami pozostającymi do ich dyspozycji. Całość zaprezentowanych usług i świadczeń ze strony Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego jest gwarancją kompleksowej obsługi. Firma zapewnia godny i wyjątkowy pochówek, wykonany z zaangażowaniem i uwzględnieniem wszelkich życzeń ze strony Rodziny, a także gości ceremonii.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Hera?

Każda Rodzina dotknięta bolesną utratą bliskiej osoby może uzyskać pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego HERA. Siedziba główna firmy znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 60 w Olsztynie. Pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę, świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe codziennie, również w niedziele i wszystkie święta.