Zakład pogrzebowy w Jezioranach z rekomendacją Pogotowia Pogrzebowego

Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe HERA to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kompleksowych usług funeralnych. Zarówno dla właścicielki Pani Ewy Żuk, jak i dla zespołu profesjonalnych pracowników najważniejsze jest to, aby pomóc pogrążonej w żałobie Rodzinie przejść możliwie bez problemów cały proces organizacji pochówku ich bliskiego Zmarłego. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem i empatią starają się w maksymalny sposób wspomóc, a nawet wyręczyć Rodzinę w dopełnianiu często skomplikowanych formalności związanych z pochówkiem i organizacją ceremonii pogrzebowej. Ogromne doświadczenie i gruntowna wiedza pozwalają każdą uroczystość przygotować indywidualnie, dostosowując wszystkie szczegóły do potrzeb i oczekiwań Rodziny oraz sytuacji finansowej. Pomaganie Rodzinom, które dotknęła śmierć bliskiej ukochanej osoby, stało się misją firmy.

Usługi oferowane przez Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe Hera Ewa Żuk

Szeroka oferta usług pogrzebowych, które świadczy Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe HERA, jest dostosowana do oczekiwań i potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pochówek może być zorganizowany zarówno w tradycji religijnej wszystkich wyznań, jak i w tradycji świeckiej. Kompetentni i empatyczni pracownicy, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, służą radą i wszelką pomocą w dopełnianiu formalności i skompletowaniu niezbędnej dokumentacji w takich urzędach jak USC, ZUS czy KRUS. Dla wygody osób organizujących pochówek z ramienia Rodziny rozliczenie płatności za usługi może się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku ZUS lub KRUS. W ciepłej atmosferze i komfortowych warunkach omawiane są wszystkie szczegóły pogrzebu i sprawy związane z ceremonią tak, aby wszystko przebiegło bez najmniejszych zakłóceń zgodnie z planem i życzeniem Rodziny.

Eksportacja ciała odbywa się całodobowo na terenie całej Polski dzięki specjalistycznym karawanom marki Mercedes wprost do prosektorium. Ciało Zmarłego jest tam przechowywane w godnych warunkach oraz profesjonalnie przygotowane przez specjalistów do pochówku poprzez toaletę, tanatokosmetykę i ubranie. Coraz częściej wykonuje się także balsamację, aby Osoba Zmarła wyglądała naturalnie i nienagannie, szczególnie jeśli jest transportowana na znaczne odległości. Do konduktu pogrzebowego przeznaczona jest wysokiej klasy luksusowa limuzyna marki Mercedes E 212, natomiast uczestnicy uroczystości pogrzebowej mogą liczyć na transport minibusem lub autobusem.

Ceremonia Pogrzebowa Zakład Pogrzebowy Hera Olsztyn

W biurze obsługi pracownicy przygotowują stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczki na trumnę. Olsztyński zakład oferuje także publikację nekrologów oraz możliwość zapalenia symbolicznej „niegasnącej świecy”. Firma posiada szczegółowy opis wszystkich usług oraz bardzo przydatny poradnik pogrzebowy zawierający szereg porad i informacji. Zgodnie z polską tradycją, ceremonii ostatniego pożegnania zawsze towarzyszą kwiaty wyrażające szacunek, miłość i smutek po stracie ukochanej osoby. Dlatego firma ma w swojej ofercie klasyczne i nowoczesne wiązanki i wieńce oraz kompozycje kwiatowe i stroiki na trumnę zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych wykonane przez profesjonalnych florystów. Aby dodać indywidualnego charakteru uroczystości, zakład oferuje profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu skrzypka, orkiestry czy też chóru.

Jeśli jest takie życzenie Rodziny lub ostatnia wola Zmarłego, to zakład przed pochówkiem organizuje kremację ciała. W ustawowych terminach, czyli od jesieni do wiosny można zlecić zakładowi wykonanie ekshumacji ciała lub szczątków ludzkich, a pracownicy pomagają w dopełnieniu koniecznych do tego formalności. Dodatkowo pracownicy pomagają w zorganizowaniu eleganckiej konsolacji w renomowanym i godnym zaufania lokalu. Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe HERA dzięki wiedzy, profesjonalizmowi oraz ogromnemu zaangażowaniu i sercu wkładanemu w swoją pracę zyskało renomę, oraz szacunek Klientów. Świadczą o tym serdeczne i szczere podziękowania oraz bardzo dobre opinie od Rodzin, które skorzystały z pomocy zakładu.

Siedziba Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego Hera

Biuro obsługi dla Klientów Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA mieści się w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 60 i służy wszelką pomocą całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Zachęcamy również do sprawdzenia szczegółów współpracy zakładu z Grupą Pogotowie Pogrzebowe w Olsztynie – zakłady pogrzebowe Olsztyn.