Działalność Zakładu Pogrzebowego Hera w Dywitach

Zakład Pogrzebowy HERA zajmuje się od wielu lat kompleksową obsługą pogrzebów oraz pomocą dla Rodzin, które straciły kogoś bliskiego. Właścicielka, Pani Ewa Żuk i jej pracownicy posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w branży funeralnej. Gwarantuje to przygotowanie pogrzebu z najwyższą dbałością o szczegóły. Pomoc Rodzinie pogrążonej w smutku i żałobie po śmierci kogoś bliskiego stała się priorytetem wszelkich działań firmy i jej pracowników. Forma ceremonii jest w najmniejszym szczególe dostosowana do życzeń Rodziny, może to być pogrzeb w tradycji religijnej wszystkich wyznań lub w tradycji świeckiej.

Zakres usług Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego Hera

Pracownicy Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA z ogromnym zaangażowaniem i empatią służą pomocą każdej Rodzinie, która często w obliczu śmierci jest bezradna i zagubiona. Już na samym początku odpowiedzialni pracownicy w imieniu Klienta dopełniają wszelkich koniecznych formalności. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, płatność za usługi pogrzebowe może się odbywać bezgotówkowo w ramach zasiłku z ZUS i KRUS, co często jest bardzo wygodne dla osoby organizującej pogrzeb. Wszelkich formalności można dopełnić w miłej i komfortowej atmosferze tak, aby wszystko przebiegło zgodnie z potrzebami i życzeniami Rodziny.

W szerokiej ofercie usług pogrzebowych jest między innymi transport ciała Zmarłego na terenie całej Polski specjalistycznymi karawanami marki Mercedes. Natomiast do konduktu pogrzebowego przeznaczona jest ekskluzywna limuzyna klasy E 212. Dla komfortu żałobników przygotowano transport minibusem lub autobusem na cmentarz, lub w inną wskazaną lokalizację. Ciało Zmarłego jest przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni. Specjaliści przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki oraz je ubierają. Coraz częściej stosuje się także balsamację, zwłaszcza przy transporcie na znaczne odległości.

W biurze obsługi pracownicy redagują i przygotowują stosowne klepsydry, nekrologi i tabliczki na trumnę. Na firmowej stronie internetowej można również opublikować nekrolog, a także symbolicznie zapalić „niegasnącą świecę”. Zainteresowane osoby znajdą tam także opis usług oferowanych przez zakład i bardzo przydatny poradnik pogrzebowy z szeregiem rad i informacji. Nieodzownym elementem każdego pogrzebu są kwiaty, które są wyrazem szacunku, miłości i smutku po stracie. Zakład pogrzebowy ma w swojej ofercie klasyczne i nowoczesne wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe oraz stroiki na trumnę z kwiatów żywych bądź sztucznych.

Wieniec pogrzebowy Zakłady Pogrzebowy Hera Olsztyn

W przypadku pochówku tradycyjnego można wybrać spośród wielu trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna, w wielu wzorach. Jeśli natomiast pochówek jest poprzedzony kremacją, to zakład oferuje wiele urn na prochy. Niepowtarzalnego i bardziej uroczystego charakteru całej uroczystości może dodać specjalna oprawa muzyczna w wykonaniu skrzypka, orkiestry lub chóru. Zakład wykonuje również na życzenie Klientów ekshumacje zwłok lub szczątków ludzkich w zgodnych z przepisami terminach od jesieni do wiosny. Aby tego dokonać, pracownicy sprawnie pomagają zgromadzić wymaganą dokumentację. Rodzina często potrzebuje po pogrzebie zorganizować spotkanie, aby powspominać Zmarłego. Dlatego też pracownicy pomagają w organizacji konsolacji w godnym zaufania lokalu gastronomicznym. Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe HERA cieszy się ogromnym szacunkiem i zaufaniem Klientów. Świadczą o tym niezwykle pochlebne, a także ciepłe podziękowania i wyrazy uznania, które zamieszczają na firmowej stronie internetowej Klienci. To ogromne zaangażowanie i serce wkładane w swoją odpowiedzialną pracę doceniają osoby, które skorzystały z usług zakładu.

Adres Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego Hera

Siedziba Zakład Pogrzebowy HERA mieści się w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 60 (zakłady pogrzebowe Olsztyn), pracownicy są dostępni całodobowo przez siedem dni w tygodniu.