Zakład pogrzebowy w Dobrym Mieście rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Kierując się nie tylko bogatą wiedzą, ale także ogromną wrażliwością i współczuciem wobec drugiego człowieka, Zakład Pogrzebowy HERA z Olsztyna świadczy kompleksowe usługi funeralne na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem wszelkich życzeń i uwag ze strony Rodziny. Pełne zrozumienie, takt i empatia, zarówno właścicielki zakładu Pani Ewy Żuk, jak i jej zaufanych pracowników, są gwarancją profesjonalnej opieki na każdym etapie organizacji pochówku. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zakład świadczy usługi na terenie całego powiatu olsztyńskiego w województwie warmińsko-mazurskim. Szczegóły współpracy w największym mieście województwa można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Olsztyn.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Hera

Wieloletnia działalność i wszechstronna wiedza z branży funeralnej pozwoliła Zakładowi Pogrzebowemu HERA na przygotowanie oferty zaspokajającej wszelkie potrzeby Rodzin dotkniętych utratą bliskiej osoby. W obliczu śmierci priorytetem jest otoczenie Klienta troską, uświadomienie mu, że nie pozostaje sam z problemami, które ciążą na nim w tym przykrym i bolesnym czasie. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, profesjonalny personel zakładu wypełni wszelkie formalności w kościołach, urzędach, u zarządców cmentarzy. Dodatkowo dokona niezbędnych czynności niezbędnych do uzyskania zasiłku pogrzebowego ze stosownych instytucji, takich jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy firmy biorą na swoje barki również skompletowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu kremacji bądź wykonania ekshumacji zwłok i szczątków.

Pani Ewa Żuk podkreśla, że drzwi zakładu otwarte są dla każdego Klienta, niezależnie od wyznawanej religii, światopoglądu czy statusu finansowego. Firma realizuje pochówki tradycyjne z użyciem trumny, urnowe, jak również ceremonie świeckie i innych wyznań, którym przewodniczy profesjonalny mistrz ceremonii. Fachowe doradztwo obsługi obejmuje dobór niezbędnych akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, tablice, nekrologi czy podziękowania dla Rodziny, jak również trumien i urn dostępnych w wielu wariantach, tradycyjnych bądź nowoczesnych. Każdy produkt dostępny w ofercie zakładu wykonany jest z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów – kamienia, ceramiki, metalu bądź też drewna.

Obsługa pomoże również w doborze okazałej oprawy kwiatowej ceremonii dzięki bogatej ofercie wiązanek, wieńców, stroików i szarf. Istnieje możliwość zamówienia uroczystej oprawy muzycznej ceremonii. Firma zadbała o to, by każdy pochówek odbywał się w podniosłej, wzruszającej i niezapomnianej atmosferze. W związku z tym oferuje usługi chóru, skrzypka, trębacza bądź orkiestry pogrzebowej. Dzięki całodobowej działalności zakładu możliwe jest natychmiastowe i sprawne przewiezienie Osoby Zmarłej na terenie kraju, sprowadzenie ciała spoza granic Polski, a także eksportacja Osoby Zmarłej z miejsca zgonu – z domu, szpitala, hospicjum czy każdej innej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę. Zakład pogrzebowy posiada szereg specjalistycznych karawanów renomowanej marki Mercedes, dostosowanych do wszystkich wymogów zarówno technicznych, jak i sanitarnych.

Karawany Zakład Pogrzebowy Hera Olsztyn

Mając na uwadze każdy szczegół i życzenia ze strony Rodzin, personel dokonuje przygotowania Osoby Zmarłej do pochówku. Zaplecze zakładu wyposażone jest w szeroki wachlarz odzieży dla Zmarłych w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Dzięki wielokrotnym szkoleniom, pod okiem fachowców, pracownicy dokonują czynności z zakresu tanatopraksji ogólnej i tanatokosmetyki. Oferta obejmuje także usługę balsamowania ciała oraz maskowania wszelkich zasinień, plam opadowych, zmian pośmiertnych. Zabiegi te są często niezbędne do przywrócenia godnego wyglądu Osobie Zmarłej, by mogła nienagannie prezentować się w dniu ostatniego pożegnania.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Hera

Siedziba Zakładu Pogrzebowego HERA znajduje się w Olsztynie przy ulicy Jagiellońskiej 60. Firma świadczy profesjonalne usługi funeralne najwyższej jakości całodobowo przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta.