Działalność Zakładu Pogrzebowego Hera w Barczewie

Zakład Pogrzebowy HERA powstał w Olsztynie z myślą o Rodzinach w potrzebie, które zmuszone są zmierzyć się ze śmiercią, nieuniknioną w życiu każdego człowieka. Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe to firma, której drzwi otwarte są dla każdego – niezależnie od sytuacji finansowej, światopoglądu czy wyznawanej wiary. Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez zespół zaufanych pracowników, doświadczonych wieloletnią, ciężką posługą na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin. Właścicielka firmy, Pani Ewa Żuk, wraz z kadrą, stale podnoszą kwalifikacje i poszerzają ofertę zakładu, by móc spełnić wszelkie życzenia i oczekiwania klientów w najwyższym standardzie, z szacunkiem i godnością. Zakładowi przyświeca hasło „Ludzie dla ludzi”, postawa personelu i ich zaangażowanie zdecydowanie potwierdzają, że nie są to puste słowa.

Usługi pogrzebowe, jakie oferuje Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe w Barczewie

Bogata i stale unowocześniana oferta Zakładu Pogrzebowego HERA daje każdej Rodzinie gwarancję ceremonii pożegnalnej wykonanej z dbałością o każdy szczegół, gwarancję zadowolenia i opieki, którą otacza każdego personel już od pierwszych chwil obecności w siedzibie firmy. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, empatyczni pracownicy dopełnią wszelkich formalności urzędowych, kościelnych, cmentarnych, a także wystąpią w imieniu Rodziny o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Na podstawie upoważnienia możliwe jest również wypełnienie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu kremacji lub wykonania ekshumacji zwłok i szczątków.

Pełni taktu i wrażliwości pracownicy realizują nie tylko pochówki tradycyjne, ale także urnowe poprzedzone kremacją. Możliwe jest również wykonanie ceremonii świeckiej bądź innego wyznania. Firma współpracuje z certyfikowanym mistrzem ceremonii. W siedzibie zakładu znaleźć można bogaty wybór trumien i urn zarówno w wersjach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Cały asortyment dostępny w zakładzie charakteryzuje się wykonaniem z materiałów najwyższej jakości, takich jak drewno, kamień, metal czy ceramika.

Karawan Zakład Pogrzebowy Hera Olsztyn

W swojej ofercie Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe Żuk posiada także szereg niezbędnych akcesoriów funeralnych takich jak nekrologi, modlitewniki czy też krzyże. Profesjonalne zaplecze florystyczne, gdzie wykonywane są okazałe dekoracje kwiatowe, również wpływa na jakość świadczonych usług oraz wygodę Rodzin. Oferta zakładu obejmuje także wykonywanie czynności z zakresu tanatopraksji, kosmetyki i toalety pośmiertnej Osoby Zmarłej. Dostępny jest także szeroki wybór odzieży, gwarantujący nienaganną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi.

Oferta firmy zawiera usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej, jej przewóz na terenie kraju oraz sprowadzanie Zmarłego z zagranicy. Właściciele zadbali o samochody marki Mercedes najwyższej klasy, specjalnie dostosowane do przewozu Zmarłych, spełniające wszelkie surowe wymogi techniczne i sanitarne. Zakład posiada własną nowoczesną chłodnię. Całość świadczeń oferowanych przez Zakład Pogrzebowy HERA to gwarancja pomocy każdej Rodzinie przeżywającej ciężkie chwile związane z odejściem bliskiej osoby. Kadra zakładu na czele z właścicielami dokłada wszelkich starań, by każdy Klient został godnie obsłużony, a jego wszelkie życzenia zostały spełnione z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Gdzie mieści się siedziba Zakładu Pogrzebowego Hera?

Zakład Pogrzebowy HERA mieści się w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 60. Właściciele wraz z pracownikami pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Firma świadczy usługi na terenie całego powiatu olsztyńskiego, zachęcamy do sprawdzenia szerszej oferty na stronie zakłady pogrzebowe Olsztyn.