Zakład Pogrzebowy Lubawa w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Profesjonalne wykonanie usługi pogrzebu, godne zaufania przeprowadzenie przez każdy etap organizacji uroczystości, a także empatyczne podejście do Klientów to główne wartości, którymi kieruje się Zakład Pogrzebowy Eltel współpracujący z Pogotowiem Pogrzebowym w Lubawie. Działalność firmy w branży pogrzebowej rozpoczęła się w 1990 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Ponad 30 lat doświadczenia i cenna wiedza z zakresu branży funeralnej, są gwarancją usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zaufani pracownicy zakładu każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każdy, kto doświadcza bolesnej straty, otrzymał profesjonalną pomoc. Codzienne starania i stale wdrażane innowacje pozwalające na całościową pomoc Klientom, przyniosły firmie miano godnej zaufania.

Jakie usługi pogrzebowe świadczy Zakład Pogrzebowy Eltel w Lubawie?

Pierwszym etapem pomocy ze strony Domu Pogrzebowego Eltel jest dokładne wysłuchanie wszystkich życzeń i oczekiwań ze strony Rodziny. Pracownicy starają się, aby udzielana pomoc, zaspokajała wszelkie wymagania Klientów. Kolejnym, bardzo ważnym krokiem ze strony zakładu jest bezpieczne i sprawne przetransportowanie Osoby Zmarłej do nowoczesnej i sterylnej chłodni. Taki transport odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Sprawna eksportacja Osoby Zmarłej z miejsca zgonu możliwa jest dzięki specjalistycznym karawanom renomowanych marek, dostosowanym do wymogów technicznych i sanitarnych. Zakład pogrzebowy w Lubawie zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych zarówno świeckich, jak i katolickich czy innych wyznań. Problemem nie jest również wybór przez Rodzinę kremacji jako alternatywy dla tradycyjnej formy pochówku.

Karawan Zakładu Pogrzebowego ELTEL

Istnieje również możliwość, aby rozliczenie za pogrzeb odbyło się w formie bezgotówkowej w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. Zakład dysponuje szerokim wyborem trumien, urn, a także innych akcesoriów pogrzebowych, dostępne są w głównej siedzibie firmy – w Iławie, sprawdź zakłady pogrzebowe Iława. W ofercie zakładu znajduje się również przygotowanie i rozwieszanie klepsydr oraz zamieszczanie nekrologów w lokalnej prasie. Zakład posiada własną kaplicę pożegnań, umożliwiającą Rodzinom niezakłócone niczym pożegnanie bliskiej sercu osoby. Na życzenie Klienta zostaną zapewnione zarówno okazałe dekoracje kwiatowe, jak i wzruszająca oprawa muzyczna całej ceremonii pogrzebowej. Pracownicy zadbają o estetyczny wygląd mogiły podczas pochówku i kameralny nastrój, dzięki użyciu eleganckiego namiotu pogrzebowego.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Eltel

Główne biuro rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego w Lubawie mieści się w Iławie przy ul. Kościuszki 39b. Pod tym adresem mogą Państwo dopełnić wszystkich formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Zakład świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu iławskiego w województwie warmińsko-mazurskim, więcej informacji o współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym w tym regionie, znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe warmińsko-mazurskie.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Eltel w Iławie