Informacje ogólne o Zakładzie Pogrzebowym Dębica z Elbląga

Zakład Pogrzebowy DĘBICA świadczy usługi pogrzebowe na terenie Elbląga i powiatu elbląskiego nieprzerwanie od prawie dwudziestu lat. Firma stawia na ciągły rozwój i nowoczesność, dostosowując się do ciągle zmieniającego się rynku usług funeralnych. W 2007 roku powstał nowoczesny kompleks usług pogrzebowych o powierzchni prawie tysiąca metrów kwadratowych zlokalizowany przy nowej części cmentarza Dębica wyposażony w specjalne sale i urządzenia spełniające surowe wymogi technologiczne i sanitarne Unii Europejskiej. Są tam między innymi nowoczesne chłodnie z miejscami na szesnaście osób, które w godnych warunkach mogą oczekiwać na pochówek, a Rodzina może mieć pewność, że są pod profesjonalną opieką specjalistów. Pracownicy są przeszkoleni w dziedzinie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej i tanatologii ogólnej i posiadają certyfikaty pod patronatem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji, co daje pełną gwarancję opieki na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Zakład Pogrzebowy DĘBICA poszczycić się może przepiękną i nowoczesną Salą Pożegnań, oddaną do użytku Klientów w 2011 roku, która jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce i Europie. Obiekt jest wykończony w nowoczesnym i ponadczasowym designie, z nadającym mu niepowtarzalnego klimatu oświetleniem i nagłośnieniem oraz bogato wyposażonym zapleczem.

Zakład Pogrzebowy DĘBICA

Usługi wykonywane w Zakładzie Pogrzebowym Dębica

Zakład Pogrzebowy DĘBICA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe profesjonalnie i z szacunkiem dla Zmarłego i pogrążonej w żałobie Rodziny. Swoimi zasięgiem obejmuje całe miasto Elbląg – zakłady pogrzebowe Elbląg. W nowoczesnych chłodniach przechowuje się ciała Zmarłych oraz przygotowuje do pochówku poprzez toaletę i kosmetykę pośmiertną. Pracownicy także ubierają Zmarłego, korzystając z dużego asortymentu odzieży i obuwia damskiego i męskiego oraz różnorodnych dodatków. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów eksportacja cała może się odbywać całodobowo na terenie całej Polski i Europy. Do dyspozycji uczestników uroczystości pogrzebowej firma oddaje komfortowe autokary i minibusy, które dowożą gości we wskazane miejsce szybko i bezpiecznie. Zakład posiada w swojej ofercie szeroki asortyment różnego rodzaju trumien i urn na prochy, można je obejrzeć na firmowej stronie internetowej lub bezpośrednio w zakładzie.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Dębica z Elbląga

Pochówek może być tradycyjny lub poprzedzony kremacją w nowoczesnym krematorium z poszanowaniem wszelkich norm etycznych. Pochówek urnowy może się odbyć w grobie ziemnym, murowanym bądź w kolumbarium. Na terenie kompleksu jest także kwiaciarnia, gdzie profesjonalni floryści wykonują kompozycje kwiatowe, wieńce i wiązanki oraz stroiki na trumnę z kwiatów żywych lub sztucznych, które mogą być na życzenie Rodziny dowiezione na miejsce ceremonii, do domu, kościoła czy też na cmentarz. Dzięki temu Klienci mają pewność, że kwiaty są świeże. Można też nabyć stosowne znicze oraz środki do pielęgnacji pomnika. Jeśli Rodzina nie może z jakiegoś powodu zbyt często odwiedzać grobu swojego bliskiego, to może zlecić pracownikowi kwiaciarni dostarczenie zamówionego wieńca czy wiązanki na nagrobek.

Nowoczesna sala pożegnań Zakładu Pogrzebowego Dębica z Elbląga

Pracownicy Biura Obsługi przygotowują klepsydry, które są rozwieszane na życzenie Rodziny we wskazanych miejscach do tego przeznaczonych oraz redagują nekrologi, które mogą być opublikowane w lokalnej prasie. Jeśli jest takie życzenie Klienta lub wyrok sądu to zakład profesjonalnie wykonuje ekshumacje ciała lub szczątków w ustawowym terminie od jesieni do wiosny. Pomaga przy tym w uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń i dokumentów, co jest dla Klientów często trudne i skomplikowane. Zakład Pogrzebowy DĘBICA cieszy się uznaniem i szacunkiem Klientów, ponieważ pięknie i godnie przygotowuje ceremonie ostatniego pożegnania i służy fachową pomocą Rodzinie pogrążonej w żałobie i często zagubionej. Zakład oferuje też swoim klientom usługi i produkty w konkurencyjnych cenach, jednocześnie na najwyższym poziomie staranności, dostosowane do potrzeb każdego klienta oraz jego możliwości finansowych.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Dębica

Nowoczesny kompleks pogrzebowy Zakładu Pogrzebowego DĘBICA mieści się w Elblągu przy ul. Łęczyckiej 39A i Klienci mogą dopełnić tam wszystkich niezbędnych formalności oraz obejrzeć ekspozycje. Pracownicy służą także pomocą przez telefon całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Obecność tego zakładu w Pogotowiu Pogrzebowym potwierdza, iż jest to miejsce skupiające najlepsze zakłady pogrzebowe działające na terenie województwa warmińsko-mazurskiego – zakłady pogrzebowe warmińko-mazurskie.

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Dębica Elbląg