Zakład pogrzebowy w Ełku rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CARAWAN działa od 1991 roku, a jego założycielem jest Pan Roman Makarewicz. Firma od chwili założenia stawia na szeroko pojętą pomoc Rodzinom, które dotknęła śmierć bliskiej osoby. Zarówno właściciel, jak i właściwie dobrany zespół kompetentnych i odpowiedzialnych pracowników dokładają wszelkich starań, aby wspomóc Rodzinę we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Starają się przygotować uroczystość zgodnie z jej oczekiwaniami i życzeniami. Priorytetem zakładu jest otoczenie opieką Rodziny, a także kompleksowa organizacja pogrzebu. Tak, aby była to ceremonia piękna i niepowtarzalna, wykonana z poszanowaniem zarówno Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

 

pracownicy i samochody pogrzebowe pod budynkiem zakładu pogrzebowego karawan w ełku

Usługi pogrzebowe w Ełku świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie właściciela i pracowników Zakładu Pogrzebowego CARAWAN pozwoliły na przygotowanie szerokiej i elastycznej oferty usług dostosowanych do potrzeb, życzeń oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Począwszy od pierwszego kontaktu, Rodzina może liczyć na pomoc w każdej sprawie formalnej w urzędach i instytucjach takich jak USC, ZUS, KRUS, zarząd cmentarza czy kancelaria parafialna. Jeśli osoba organizująca pogrzeb z powodu wieku, niepełnosprawności czy choroby nie może dotrzeć do biura, zaufany pracownik firmy wszystkiego dopełni w domu Klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, płatności za usługi mogą być skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach otrzymanego zasiłku pogrzebowego.

Flota specjalistycznych karawanów umożliwia całodobową eksportację Zmarłego z dowolnego miejsca w Polsce i za granicą wraz z dopełnieniem koniecznych formalności. Następnie ciało jest przechowywane w godnych warunkach w chłodni, gdzie jest poddawane zabiegom z zakresu toalety pośmiertnej, oraz tanatokosmetyki. Pracownicy również zwyczajowo ubierają Zmarłego w odzież dostarczoną przez Rodzinę lub wykorzystując zasoby kolekcji dostępnej w firmie. Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu może również wybrać trumnę lub urnę z szerokiej oferty dostępnej w zakładzie. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują klepsydry, a następnie rozwieszają je we wskazanych przez bliskich Osoby Zmarłej miejscach.

Tradycyjnym elementem każdego pogrzebu są kwiaty, które w formie bukietów pogrzebowych lub wiązanek można zamówić w siedzibie firmy. Są one starannie wykonane przez profesjonalnych florystów funeralnych z najwyższej jakości kwiatów. Rodzina oraz przyjaciele mają możliwość pożegnania Zmarłego w jednej z trzech sal pożegnań jeszcze przed oficjalną ceremonią pogrzebową. Na życzenie Rodziny oddelegowana z zakładu osoba może również poprowadzić różaniec w intencji Zmarłego przed ceremonią pogrzebową.

 

kaplica pożegnań w zakładzie usług pogrzebowych Carawan w Ełku

 

Uczestnicy pogrzebu mogą liczyć na komfortowy transport autokarem na cmentarz, do kościoła lub np. na miejsce organizowanej stypy po ceremonii pogrzebowej. Dodatkowo zakład pogrzebowy posiada specjalną kawiarnię, która pozostaje do dyspozycji gości pogrzebowych. Ponadto w firmie można zamówić usługi cmentarne. Są to m.in. montaż i demontaż nagrobka czy pomoc w wykupieniu nowego miejsca na wybranym cmentarzu.

Siedziba Domu Pogrzebowego Carawan w Ełku

Dom Pogrzebowy CARAWAN ma swoją siedzibę w Ełku przy ul. Marii Konopnickiej 2A. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej podstrony – zakłady pogrzebowe Ełk. W siedzibie firmy można uzyskać pomoc, a także omówić szczegóły organizacji pogrzebu oraz wybrać odpowiednie utensylia pogrzebowe. Zakład zawsze wykonuje usługi na najwyższym poziomie staranności, z dbałością o każdy szczegół i wszelkie życzenia Rodziny. Odpowiedzialni i empatyczni pracownicy służą wszelką pomocą i wsparciem we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Dzięki profesjonalizmowi oraz rzetelnemu wykonywaniu swoich obowiązków zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów powiatu ełckiego.

 

trumna w otwartym karawanie obok pracownicy zakładu pogrzebowego carawan w ełku