Zakład pogrzebowy w Piszu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Piszu współpracuje z firmą funeralną, która od lat wykonuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zakład Pogrzebowy Arka został stworzony przez Pana Marcina Mikielskiego, by służyć pomocą i wsparciem osobom pogrążonym w żałobie. Zarówno właściciel, jak i jego pracownicy traktują swoją działalność jako misję. Dlatego z powagą, wysoką kulturą osobistą i pełnym zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. Firma nie tylko niesie wsparcie swoim Klientom, ale również udziela się charytatywnie na rzecz chorych dzieci z oddziału dziecięcego szpitala powiatowego w Piszu, o czym świadczą liczne podziękowania dla Pana Marcina Mikielskiego i jego zespołu. Wartości, które przyświecają pracownikom to uczciwość, zaangażowanie i profesjonalizm. Mając to na uwadze Pan Mikielski dba o stałe podnoszenie kompetencji personelu. Dowodem są liczne dyplomy ukończonych specjalistycznych szkoleń i kursów.

Usługi pogrzebowe Pisz – oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego

Zakład Pogrzebowy Arka oferuje szeroki zakres usług pogrzebowych, począwszy od transportu, poprzez przygotowanie Zmarłego do uroczystości pożegnalnej po kompleksową organizację pogrzebu. Atutem firmy jest profesjonalnie wyszkolona kadra w zakresie kosmetyki pośmiertnej (tanatokosmetyka, tanatopraksja, tanatoplastyka). Zabiegi te przywracają naturalny wygląd Zmarłego, co ułatwia Rodzinie ostatnie pożegnanie. Śmierć bliskiej osoby to w wielu przypadkach ogromna trauma dla Rodziny, która nie zawsze jest w stanie zająć się kwestiami administracyjno-prawnymi, koniecznymi przy organizacji pochówku. Dlatego firma wyręczy bliskich Zmarłego w dopełnieniu wszystkich formalności w kościele, biurze administracji cmentarza, urzędach oraz firmach ubezpieczeniowych. Podejmie się także wykonania wszelkich czynności prowadzących do uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS.

Zakład pogrzebowy zapewnia całościową organizację ceremonii pożegnalnej w formie tradycyjnej z trumną lub poprzedzoną kremacją. Dodatkowo wykona wysokiej jakości fotografie funeralne oraz nagrania filmowe z uroczystości pogrzebowej, dokładając wszelkich starań, aby wspomnienie bliskiej osoby w sposób godny zachowało się w pamięci bliskich. W zakres usług świadczonych przez firmę wchodzi krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Zakład wykorzystuje w tym celu specjalistyczne karawany, spełniające techniczne i sanitarne wymogi Unii Europejskiej i Inspekcji Sanitarnej. Dom pogrzebowy posiada szeroki wybór dostępnych na miejscu trumien, urn, odzieży i obuwia dla Zmarłych, oraz wszelkiego rodzaju akcesoria funeralne takie jak krzyże, tabliczki nagrobne czy znicze.

Specjalizacją zakładu jest dbałość o estetykę ceremonii pogrzebowej w zakresie oprawy florystycznej. Na indywidualne zamówienia Klientów przygotowywane są wieńce, bukiety i wiązanki, oraz kompozycje florystyczne cechujące się zróżnicowaniem wzorów i form. W zakresie usług oferowanych przez zakład pogrzebowy jest także przygotowanie klepsydr i nekrologów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, pracownicy oferują opiekę nad grobami. W jej skład wchodzi mycie pomników, dbanie o porządek w otoczeniu grobu, a także renowacja napisów na grobach.

Mając na uwadze kwestie finansowe, firma proponuje indywidualnie przygotowaną ofertę, dopasowaną do możliwości Klientów. Ponadto wszystkie usługi rozliczane są w sposób bezgotówkowy, kredytowany w ramach świadczenia z firmy ubezpieczeniowej. Profesjonalna kadra pracownicza zakładu zapewnia pomoc i wsparcie w każdej sytuacji. Dzięki temu Rodzina Zmarłego może skupić się na pożegnaniu ukochanej osoby, bez zbędnej troski o sprawy formalne i organizacyjne.

Siedziba rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego w Piszu

Zakład Ostatniej Posługi Arka świadczy usługi na terenie całego powiatu piskiego. Pracownicy dyspozycyjni są w otwartym przez całą dobę biurze w Piszu przy ulicy dr. W. Klementowskiego 10A, sprawdź zakłady pogrzebowe Pisz. Poza tym przez siedem dni w tygodniu czynna jest całodobowa infolinia, umożliwiająca zgłoszenie usługi pogrzebu oraz uzyskanie wszelkich informacji niezbędnych, by zorganizować ostatnie pożegnanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, właściciel zakładu stworzył również możliwość omówienia wszelkich spraw związanych z pogrzebem w domu Klienta. Bez względu na formę kontaktu z firmą Klienci mogą liczyć na życzliwe przyjęcie i profesjonalną obsługę.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Arka Pisz