fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KOZACZYŃSKI & MISZCZYSZYN Tomaszów Lubelski

ul. Lwowska 81A, 22-600 Tomaszów Lubelski

801 12 12 12

669 000 350

Usługi pogrzebowe Tomaszów Lubelski K&M Miszczyszyn – pomoc w organizacji pogrzebu.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Tomaszowie Lubelskim

Herb miasta Tomaszów LubelskiTomaszów Lubelski jest miastem położonym w województwie lubelskim, nad rzeką Sołokiją. Liczy ponad 19 tysięcy mieszkańców i zajmuje powierzchnię 13,29 km². W mieście rozwija się przemysł środków transportu, a także przemysł spożywczy. Tomaszów mieści się przy drodze krajowej nr 17, która łączy Warszawę z Hrebennem. W odległości niespełna 30 km od centrum miasta znajduje się przejście graniczne Hrebenne-Rawa Ruska.

Do najważniejszych zabytków Tomaszowa Lubelskiego należą m.in.:

  • kościół parafialny pw. Zwiastowania NMP – budowla wykonana jest z drewna, a obok niej zlokalizowana jest zabytkowa, drewniana dzwonnica,
  • cerkiew prawosławna pw. św. Mikołaja, która została wybudowana w 1889 roku,
  • „Herbaciarnia” czyli dom drewniany z 1895 roku, zlokalizowany przy rynku,
  • a także Izba Pamięci Terroru Komunistycznego,
  • dodatkowo na terenie gminy Tomaszów Lubelski znajduje się Rezerwat przyrody „Piekiełko” i Rezerwat przyrody „Biała Góra”.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Tomaszów Lubelski

Grupa Pogotowie Pogrzebowe w Tomaszowie Lubelskim współpracuje z rzetelną i profesjonalną firmą funeralną. Na terenie całego powiatu Zakład Pogrzebowy KOZACZYŃSKI & MISZCZYSZYN Tomaszów Lubelski świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma z Tomaszowa zajmuje się organizacją ceremonii wszystkich wyznań, a także realizuje uroczystości świeckie, zarówno tradycyjne, jak i urnowe. Personel firmy służy pomocą w zakresie transportu zwłok, ekshumacji, prac grabarskich, a także oprawy florystycznej i muzycznej. Eksportacja Osoby Zmarłej odbywa się całodobowo na terenie Polski, ale istnieje również możliwość zlecenia usługi sprowadzenia ciała z zagranicy. Ponadto pracownicy na życzenie Rodziny zajmują się wszystkimi kwestiami formalnymi w urzędach, kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, a także pomagają w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego.

Zaplecze firmy zostało wyposażone w najwyższej jakości urny, a także wiele modeli trumien. Wszystkie produkty pochodzą od czołowych dostawców i są wykonane między innymi z wysokiej klasy drewna, ceramiki, kamienia i kompozytu. Dom pogrzebowy dba o każdy element uroczystości, w związku z tym zapewnia Rodzinom bogaty wybór kompozycji kwiatowych. Oprawę muzyczną zapewniają profesjonalnie przygotowani, doświadczeni w organizacji tego typu uroczystości muzycy. Do dyspozycji uczestników ceremonii pozostaje skromna kaplica i sala pożegnań, w której można w ciszy i spokoju oddać się kontemplacji oraz godnie pożegnać Osobę Zmarłą. Bogaty zakres usług i świadczeń, proponowany przez zakład jest gwarancją odciążenia Rodziny z przykrych obowiązków, spoczywających na jej barkach w momencie utraty Bliskiej Osoby. Każdy organizowany pogrzeb cechuje się starannym i profesjonalnym wykonaniem widocznym w każdym szczególe.

Cmentarze na terenie Tomaszowa Lubelskiego

W Tomaszowie Lubelskiem przy ul. Starozamojskiej znajduje się cmentarz żydowski. Mieści się na nim około 30 nagrobków i dwa ohele – niewielkie żydowskie grobowce. W 1993 roku na nekropolii przeprowadzono prace restauracyjne, a także wybudowano pomnik ku czci ofiar Holocaustu. Natomiast na cmentarzu parafialnym przy ulicy Lwowskiej 81B znajduje się grobowiec rodziny Bujalskich i Bohlenów, który uznawany jest za cenny zabytek architektury sakralnej.

Krematorium w Tomaszowie Lubelskim

Na terenie miasta nie funkcjonuje żadne krematorium. Wszystkie zakłady pogrzebowe działające w mieście Tomaszów Lubelski i w okolicach, które oferują profesjonalne usługi spopielenia ciała, współpracują z krematoriami zlokalizowanymi w okolicy miasta.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe