fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI Tczew

ul. Gdańska 52, 83-110 Tczew

801 12 12 12

58 560 04 78

Zakład Pogrzebowy Juka świadczy całodobowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Tczewie

Herb miasta TczewTczew jest miastem położonym w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Miasto o powierzchni 22,26 km2 i liczbie ludności wynoszącej ponad 60 tys. mieszkańców, jest siedzibą powiatu tczewskiego. Tczew jest mocno rozwinięty pod względem gospodarczym. Na terenie miasta znajduje się między innymi fabryka produkująca systemy i produkty dla wojska, lotnictwa i transportu lądowego, a także drukująca brytyjskie paszporty – Thales. W Tczewie prężnie działa transport kolejowy – to właśnie tczewski węzeł jest jednym z największych węzłów kolejowych na Pomorzu. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z największymi aglomeracjami w Polsce. Stacja kolejowa znajdująca się w mieście jest ważna zarówno pod kątem ruchu pasażerskiego, jak i towarowo-przeładunkowego. W przypadku transportu drogowego, przez Tczew przebiega droga krajowa oraz wojewódzka.

Tczew jest miastem bogatym w atrakcje turystyczne, szlaki i ciekawe obiekty o statusie zabytku. Jednym z wartych uwagi miejsc jest Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego – powstały prawdopodobnie przed 1226 rokiem. Wnętrze świątyni ma unikatową wartość, znajduje się tam wiele cennych obiektów. Między innymi jest to XV-wieczna patena, czy też kielichy pochodzące z 1451 roku. Ciekawym obiektem na mapie miasta jest również wiatrak typu holenderskiego. Charakteryzuje się nietypowym, rzadko spotykanym pięcioramiennym skrzydłem i obrotową głowicą. Powstały w 1806 roku obiekt obecnie znajduje się w rękach prywatnych.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe – Tczew

Pogotowie Pogrzebowe na terenie Tczewa i powiatu tczewskiego wyróżniło zakład pogrzebowy doskonale znający potrzeby pogrążonych w żałobie Rodzin. To firma z wieloletnim doświadczeniem i cenną wiedzą, a także ofertą obejmującą każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Dzięki niesłabnącemu zaangażowaniu zarówno właścicieli, jak i ich zaufanych pracowników, Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI Tczew cieszy się dużym uznaniem i mianem firmy godnej zaufania.

Usługi pogrzebowe Tczew

Zakład Pogrzebowy Juka realizuje uroczystości pożegnalne niezależnie od wyznania, światopoglądu czy też statusu finansowego Rodziny. Pomocna obsługa wypełnia w imieniu Rodziny wszystkie formalności – pomaga im w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w przypadku uzyskania zasiłku pogrzebowego. Firma zatrudnia doświadczonych kierowców, posiada także specjalistyczne karawany – dzięki doskonałemu przygotowaniu i bogatemu zapleczu technicznemu, firma realizuje przez całą dobę usługi eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, przewozu ciała na terenie kraju oraz międzynarodowego transportu zwłok. Firma stara się wesprzeć emocjonalnie bliskich Osoby Zmarłej w tak ciężkich chwilach. Ponadto prowadzi również fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej trumny, urny bądź utensyliów funeralnych – zniczy, krzyży, klepsydr. Wykwalifikowany personel pomaga w doborze odzieży pośmiertnej, wykonanej ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dokonuje także czynności z zakresu toalety i kosmetyki.

Rodziny mogą być również spokojne o stronę wizualną ceremonii – oferta Zakładu Usług Pogrzebowych w Tczewie zawiera bogaty wybór kompozycji kwiatowych, wieńców i wiązanek, a także współpracuje z trębaczem i skrzypkiem. Dodatkowo ma na uwadze komfort wszystkich gości. Firma przygotowała komfortowe autokary do przewozu na miejsce ostatniego pożegnania. Ponadto, oferuje szereg usług z zakresu prac kamieniarskich. Drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie, a każdy pogrzeb reprezentuje dbałość o detale, sumienne wykonanie, klasę i szacunek, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i uczestników ceremonii.

Cmentarze na terenie Tczewa

Na mapie Tczewa znajduje się niewielka ilość nekropolii. Mieści się tu między innymi cmentarz komunalny, ewangelicki, cmentarz parafii pw. Św. Józefa, a także stary cmentarz żydowski. Nekropolia żydowska o powierzchni 0,2 ha, powstała w 1835 roku na potrzeby tczewskiej gminy żydowskiej. Z powodu licznych dewastacji dokonanych w czasach nazistowskich, na cmentarzu zachowały się tylko dwa nagrobki. Na terenie nekropolii zobaczyć można pamiątkową tablicę wraz z lapidarium zawierającym fragmenty kilku uszkodzonych macew.

Krematorium w Tczewie

W miejscowości Tczew nie ma żadnego krematorium, dlatego wszystkie tczewskie zakłady pogrzebowe korzystają w tym zakresie z usług spopielarni zwłok w innych pomorskich miejscowościach.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe