fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy BETINA CZAJA Tarnowskie Góry

ul. Polna 37, 42-622 Świerklaniec

801 12 12 12

732 570 278

Zakład Pogrzebowy w Tarnowskich Górach świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Tarnowskich Górach

Herb miasta Tarnowskie GóryTarnowskie Góry to miasto zlokalizowane w południowej części Polski, w województwie śląskim. Liczba ludności Tarnowskich Gór sięga 61 686 osób, a powierzchnia miasta wynosi 83,88 km2. Miasto to jest dogodnym miejscem pod względem inwestycyjnym. Znajduje się tu grupa zabytków poprzemysłowych z okresu między XVIII a XX wiekiem. Są to: kopalnia rud ołowiu, cynku i srebra wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi. Grupa obiektów została wpisana w 2017 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dwóch dróg krajowych, działa tu również transport kolejowy.

Miasto jest bardzo bogate jeśli chodzi o obiekty zabytkowe i atrakcje turystyczne – znajduje się tu współczesna replika drewnianej dzwonnicy pochodzącej z XIX wieku. Zwiedzić można również pomnik historii, jakim jest Zabytkowa Kopalnia Srebra. Jest to jedyna w całym kraju trasa podziemna, umożliwiająca turystom zwiedzenie dawnej kopalni kruszców. Godnym uwagi obiektem sakralnym jest Kościół Ewangelicki Zbawiciela, a także Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Obiektem o statusie zabytku jest również miejski ratusz będący kiedyś górnośląską szkołą górniczą.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w miejscowości Tarnowskie Góry

Na terenie Tarnowskich Gór Pogotowie Pogrzebowe zaufało zakładowi posiadającemu wieloletnie doświadczenie, cenną wiedzę, a także miano firmy godnej zaufania. Firma ta każdego dnia dokłada wszelkich starań, by każdy, kto doświadcza bolesnej straty bliskiej osoby, uzyskał wsparcie na najwyższym poziomie. Zakład Pogrzebowy BETINA CZAJA Tarnowskie Góry charakteryzuje się poszanowaniem śląskich tradycji pogrzebowych, jednak nie boi się wdrażać również innowacyjnych rozwiązań. Kadrę firmy stanowi zespół wykwalifikowanych i pełnych empatii pracowników. Pozostają oni w codziennej, całodobowej gotowości do udzielania wsparcia Rodzinom w czasie żałoby.

Zaangażowanie Zakładu Pogotowia Pogrzebowego widoczne jest na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Już od pierwszych chwil kadra udziela profesjonalnej pomocy, wypełniając w imieniu Klienta formalności urzędowe kościelne, a także cmentarne. Personel prowadzi fachowe doradztwo przy doborze trumien i urn, bowiem firma realizuje również uroczystości poprzedzone procesem kremacji. Oferta obejmuje także niezbędne akcesoria funeralne – krzyże, tabliczki nagrobne, znicze czy klepsydry.

Zakład wyposażono w specjalistyczne karawany, pozwalające pracownikom na dokonywanie całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Firma realizuje usługę przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju, a w nowoczesnej chłodni przygotowuje ciało w sposób fachowy do dnia ostatniego pożegnania. Wszechstronna oferta zakładu pogrzebowego w Tarnowskich Górach zapewnia wszystkim Rodzinom duży wybór wieńców, wiązanek, stroików oraz innych kompozycji kwiatowych, wykonywanych również na indywidualne zamówienie. Firma bierze na swoje barki również kwestię wzruszającej oprawy muzycznej, dzięki współpracy z profesjonalnymi i doświadczonymi instrumentalistami. Całość usług prezentowanych przez zakład jest gwarancją pogrzebu wykonanego z dbałością o detale, w sposób rzetelny, sumienny i pełen szacunku, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w żałobie Rodziny.

Cmentarze na terenie Tarnowskich Gór

Na terenie Tarnowskich Gór znajduje się wiele nekropolii. Jedną z godnych szczególnej uwagi jest cmentarz żydowski przy ulicy Gliwickiej 66. Cmentarz ten powstał prawdopodobnie na początku XIX wieku. Obecnie na jego terenie znaleźć można około 400 nagrobków. Nekropolia wraz z domem przedpogrzebowym wybudowanym w 1894 roku, została zniszczona w trakcie II Wojny Światowej.  Najstarszy nagrobek datowany jest na 1822 rok.

Krematorium w Tarnowskich Górach

Na terenie miasta Tarnowskie Góry nie ma żadnej spopielarni zwłok. Wszystkie domy i zakłady pogrzebowe oferujące Rodzinom usługę kremacji Osoby Zmarłej, współpracują w tym zakresie z krematoriami z miejscowości położonych niedaleko miasta Tarnowskie Góry.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe