fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy TADMAR Tarnów

Szynwałd 16c, 33-158 Szynwałd

801 12 12 12

691 021 842

Zakład Pogrzebowy Tadmar wykonuje profesjonalne usługi funeralne na terenie Tarnowa.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Tarnowie

Tarnów jest miastem położonym w województwie małopolskim, w południowej części Polski. To miasto na prawach powiatu ma liczbę mieszkańców sięgającą ponad 100 tysięcy osób. Tarnów jest miastem słynącym z silnie rozwiniętego przemysłu chemicznego. Na terenie miasta zlokalizowane są takie przedsiębiorstwa jak Becker Farby Przemysłowe Sp. z.o.o. i Grupa Azoty. Działają firmy mające znaczenie dla przemysłu paliwowo-energetycznego, np. oddział Tauron-Dystrybucja oraz Zakłady Mechaniczne Tarnów produkujące karabiny maszynowe i wyborowe, zestawy przeciwlotnicze i granatniki. W Tarnowie siedzibę ma również Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego.

Tarnów jest miejscem krzyżowania się dwóch dróg krajowych – 94 i 73. W mieście prężnie działa również kolej. Ciekawą częścią miasta jest rynek Starego Miasta, z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym i renesansowymi kamienicami z XIX wieku. Symbolem miasta jest zabytkowy Ratusz z połowy XIV wieku, położony na środku rynku. Będąc w Tarnowie, warto odwiedzić Park Strzelecki, na którego terenie znajduje się mauzoleum generała Józefa Bema. Z zabytków sakralnych niewątpliwie okazałą budowlą jest zabytkowa Bazylika Katedralna Narodzenia NMP. W podziemiach tej gotyckiej budowli znajdują się krypty oraz pomnik nagrobny Barbary z Tęczyńskich Tarnowskiej  – powszechnie uznawany za najpiękniejszą rzeźbę kobiety w Europie, w stylu renesansowym.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w mieście Tarnów

W Tarnowie profesjonalne usługi pogrzebowe dla Pogotowia Pogrzebowego świadczy zakład z wieloletnim doświadczeniem, dla którego rzetelność, uczciwość i godność jest najwyższym priorytetem. Zakład Pogrzebowy TADMAR Tarnów kładzie ogromny nacisk na to, by każda osoba w trudnych chwilach, zyskała prawdziwe wsparcie, zrozumienie, a także została otoczona troską.

Zakład specjalizuje się w pochówkach zarówno tradycyjnych z użyciem trumny, jak również urnowych poprzedzonych kremacją. Firma świadczy również usługi ekshumacji. Szeroka oferta trumien, a także urn w połączeniu z fachowym doradztwem personelu, gwarantuje zadowolenie i spełnienie wszelkich oczekiwań każdego Klienta. Pracownicy świadczą usługi krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz przewóz gości ceremonii pochówku. Dodatkowo w ofercie zakładu Klienci znajdą dekoracje kwiatowe w postaci wieńców i wiązanek. By dopełnić każdego szczegółu pochówku, firma oferuje nagłośnienie i oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Firma Usługi Pogrzebowe Tadmar służy natychmiastową pomocą i poradą w każdej kwestii przez całą dobę. Firma jest w posiadaniu własnej, spełniającej wszelkie wymogi chłodni, a także kaplicy pogrzebowej dostępnej dla Rodzin pragnących pożegnać ukochaną osobę.

Cmentarze na terenie Tarnowa

Na mapie Tarnowa znaleźć można jeden z najstarszych cmentarzy żydowskich w Polsce. Kirkut zlokalizowany przy ulicy Szpitalnej prawdopodobnie istniał już w 1581 roku. Na terenie nekropolii znajduje się masowa mogiła ponad 25 tysięcy Żydów z tarnowskiego getta. Znajduje się tam także kwatera wojskowa, w której pochowani są żołnierze polegli w czasie I Wojny Światowej. Oryginalna brama, która wieńczyła wejście na teren cmentarza, znajduje się obecnie w Stanach Zjednoczonych w Muzeum Holokaustu, w Tarnowie została zastąpiona kopią. Bramą tą przeszły tysiące Żydów w czasach Zagłady. Kolejną nekropolią wartą uwagi, jest jedna z najstarszych w Tarnowie, mieszcząca się na przedmieściu Zabłocie. Cmentarz komunalny, zwany obecnie Starym Cmentarzem, mieści nagrobki w stylu neogotyckim, barokowym, a także klasycystycznym. Najstarszy nagrobek pochodzi z 1795 roku i należy do Anny Karoliny z Lubomirskich Radziwiłłowej. Na terenie cmentarza znajduje się również Pomnik Ofiar Wojny i Faszyzmu.

Krematorium w Tarnowie

Zakłady pogrzebowe działające w mieście Tarnów i w jego okolicach współpracują z krematoriami z innych miejscowości województwa małopolskiego. Na mapie Tarnowa nie jest zlokalizowane żadne krematorium.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe