fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Tarnobrzeg

ul. Szpitalna 8, 39-400 Tarnobrzeg

801 12 12 12

533 733 848

Zakład pogrzebowy JAN ZĄBEK od wielu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Tarnobrzegu

Herb miasta TarnobrzegTarnobrzeg jest miastem na prawach powiatu, leży w województwie podkarpackim, na prawym brzegu Wisły. Liczy około 46 tysięcy mieszkańców i zajmuje powierzchnię 85,4 km². Nazwa miasta pochodzi od nazwiska rodziny szlacheckiej, która była fundatorem miasta. Do początku lat 90. XX wieku Tarnobrzeg stanowił centrum wydobywania i przetwarzania siarki oraz kwasu siarkowego. Niestety z biegiem czasu wydobywanie tego surowca stało się nieopłacalne i wszystkie kopalnie działające na terenie miasta i w jego okolicach zamknięto. Aktualnie na obszarze dawnego zakładu Siarkopol działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Przez Tarnobrzeg przebiegają trzy drogi wojewódzkie, a przez część miasta także droga krajowa.

Do ważnych zabytków Tarnobrzega należy Pałac Tarnowskich, który obecnie pełni funkcję Muzeum Historycznego. Innym ważnym obiektem jest Spichlerz, który pełni funkcję Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego. W mieście jest również wiele ciekawych obiektów sakralnych m.in. Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej, Kościół Świętej Marii Magdaleny czy Klasztor sióstr dominikanek.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Tarnobrzeg

W Tarnobrzegu Pogotowie Pogrzebowe zaufało firmie funeralnej, która od wielu lat świadczy kompleksowe usługi funeralne. Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Tarnobrzeg realizuje zarówno ceremonie wyznaniowe, jak i świeckie, tradycyjne, a także kremacje. Klienci firmy mogą być pewni, że z żadną ciążącą sprawą nie zostaną sami. Pracownicy do każdej osoby zgłaszającej się do Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek podchodzą indywidualnie, zapewniając jej należytą pomoc i wsparcie. Z zaangażowaniem i cierpliwością wyjaśniają wszystkie procedury dotyczące pogrzebu oraz pomagają w wyborze odpowiednich akcesoriów funeralnych. Mogą również reprezentować Rodzinę w urzędach i pomóc jej we wszelkich kwestiach formalno-administracyjnych. Na życzenie i po uzyskaniu stosownego pełnomocnictwa mogą zająć się skompletowaniem niezbędnej dokumentacji i ustaleniem terminów w parafii oraz u zarządcy cmentarza. Doświadczona kadra pracowników zapewnia sprawny i bezpieczny transport ciała lub prochów zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Zakład Usług pogrzebowych w Tarnobrzegu gwarantuje także kompleksową oprawę muzyczną i kwiatową pogrzebu. Dodatkowo zakład pogrzebowy w ustawowo określonych terminach wykonuje ekshumacje. Ideą firmy jest umożliwienie Rodzinom, które mierzą się ze stratą bliskiej osoby, skorzystanie z wszystkich niezbędnych usług pogrzebowych w jednym miejscu.

Cmentarze na terenie Tarnobrzega

Cmentarz na Piaskach to najstarsza nekropolia Tarnobrzega, zlokalizowana jest w dzielnicy Miechocin przy ul. Stanisława Orła. Do dzisiaj na cmentarzu zachowało się kilkadziesiąt nagrobków. Na terenie miasta znajduje się również nieczynny już Cmentarz Żydowski, założony w 1930 roku. Dodatkowo przy ulicy Targowej mieści się Cmentarz Wojskowy założony w 1915 roku.

Krematorium w Tarnobrzegu

W Tarnobrzegu nie działa żadna spopielarnia zwłok. Wszystkie domy i zakłady pogrzebowe współpracują w tym zakresie z krematoriami zlokalizowanymi w pobliżu miasta Tarnobrzeg.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe