fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy OGORZAŁEK Szydłowiec

ul. Radomska 13, 26-680 Wierzbica

801 12 12 12

48 618 21 62

Zakład Pogrzebowy Ogorzałek posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu pogrzebów.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Szydłowcu

Herb miasta SzydłowiecSzydłowiec to miasto położone w południowej części województwa mazowieckiego. Zajmuje powierzchnię 21,93 km² i liczy ponad 11 tysięcy mieszkańców, przepływa przez niego rzeka Korzeniówka. Szydłowiec jest ośrodkiem wydobycia i obróbki piaskowca, dobrze rozwija się tu także przemysł elektromaszynowy. To jedno z miast Zagłębia Staropolskiego, na jego terenie znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna. Do obiektów zabytkowych można zaliczyć zamek, kościół farny, ratusz, czy też Synagogę Garbarską. Na obszarze miasta znajduje się także wiele kapliczek, pomników i miejsc pamięci.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Szydłowiec

Pogotowie Pogrzebowe w Szydłowcu nawiązało współpracę z zakładem pogrzebowym, który ma wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy Ogorzałek Szydłowiec świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym powiecie szydłowieckim. Pracownicy służą radą i pomocą na każdym etapie organizowanej uroczystości funeralnej. Pomogą w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz po stosownym upoważnieniu ze strony Rodziny dopełnią formalności w urzędach, w kancelarii parafialnej czy też w zarządzie cmentarza. Dzięki całodobowej pracy zakładu mogą być Państwo pewni, że po zgłoszeniu potrzeby przewiezienia Osoby Zmarłej ze wskazanego miejsca do chłodni, eksportacja zostanie wykonana natychmiastowo.

Zakład pogrzebowy z Szydłowca służy w każdej sytuacji, wykona pogrzeb:

  • tradycyjny,
  • urnowy poprzedzony kremacją ciała,
  • wyznaniowy – zarówno katolicki, jak i innych wyznań,
  • a także świecki.

Dodatkowo kadra firmy zapewnia profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie wyboru odpowiednich utensyliów pogrzebowych. Na miejscu można kupić trumny, urny, krzyże, tabliczki nagrobne, modlitewniki i wiele innych akcesoriów niezbędnych do wykonania godnego pochówku. Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy dzięki współpracy z  wykwalifikowanymi muzykami oraz z florystami funeralnymi zapewnia wyjątkową oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości.

Cmentarze na terenie Szydłowca

Cmentarz Komunalny w Szydłowcu znajduje się pomiędzy ulicami Kamienną, Hubala i Brzozową. Został założony na początku XIX wieku, najstarsze nagrobki pochodzą sprzed 1811 roku. Na terenie nekropolii znajdują się liczne zabytkowe nagrobki o bogatej symbolice, a także dwa zabytkowe cmentarze żołnierzy poległych m.in. podczas I i II wojny światowej.

Krematorium w Szydłowcu

Najbliższe krematorium znajduje się w Radomiu – Krematorium Za Kres Radom. Zakłady i domy pogrzebowe w mieście Szydłowiec, oferując bezpieczną i najwyższej jakości usługi kremacji, współpracują m.in. z tym obiektem.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe