Zakład Pogrzebowy w Nowej Słupi rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Ustronie, którego właścicielem jest Pan Zdzisław Dziarmaga świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu kieleckiego. Siedziba firmy mieści się w Łagowie, sprawdź zakłady pogrzebowe Łagów. Zakład niesie pomoc Rodzinom, które przeżywają ciężkie chwile związane z utratą bliskiej osoby. Pracownicy wesprą wszystkich tych, którzy w tym trudnym czasie mają problem z dopełnieniem niezbędnych kwestii formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem. Empatia, wrażliwość i zaangażowanie to cechy, które charakteryzują kadrę zakładu. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy pogrzeb został wykonany z uszanowaniem potrzeb i oczekiwań bliskich Osoby Zmarłej.

Usługi pogrzebowe Ustronie w Nowej Słupi

Fachowe doradztwo wykwalifikowanego personelu oraz wsparcie z jego strony rozpoczyna się od pierwszych chwil obecności w zakładzie. Pracownicy biorą na swoje barki każdy obowiązek, który spoczywa na Rodzinie. Pomagają w wypełnieniu wszelkich formalności w urzędach, w kościele i w administracji cmentarza, na którego terenie ma odbyć się pochówek. Po otrzymaniu upoważnienia od bliskich Osoby Zmarłej pracownik dokonuje niezbędnych czynności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS.

Pełen taktu i empatii personel przez całą dobę jest dyspozycyjny, by w razie potrzeb zrealizować transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, do nowoczesnej chłodni. Pracownicy odbiorą ciało z każdej wskazanej lokalizacji, niezależnie od tego, czy jest to dom, szpital czy inne miejsce. Transport realizowany jest na terenie całego kraju, samochody, którymi dysponuje firma, posiadają stosowne certyfikaty, a także przeglądy techniczne i sanitarne. Daje to gwarancję bezpiecznie, sprawnie i terminowo wykonanej usługi pogrzebu.

Firma specjalizuje się w pochówkach tradycyjnych z użyciem trumny, ale także wykonuje pogrzeby kremacyjne, jeśli taka jest wola bliskich Osoby Zmarłej. Oferta firmy obejmuje szeroki wybór trumien, urn i akcesoriów funeralnych, są to m.in. krzyże, tabliczki, klepsydry, nekrologi czy modlitewniki. Produkty, które znajdują się w ofercie zakładu, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i dostępne w wielu wzorach. Dekoracje florystyczne w postaci wieńców, wiązanek, stroików, a także bukietów okolicznościowych, przygotowują profesjonalni floryści, z dbałością o każdy szczegół.

Siedziba rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego w Nowej Słupi

Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Nowej Słupi ma swoją siedzibę w Łagowie przy ulicy Rynek 7. Z uwagi na specyfikę działalności, biuro jest czynne przez całą dobę, także w dni świąteczne oraz ustawowo wolne od pracy.